Islandia – Rumunia. Typy, kursy (8.10.2020)

Islandia w eliminacjach Mistrzostw Europy zagra z Rumunią. Czy reprezentacja państwa liczącego ponad 364 tysiące mieszkańców zbliży się do awansu na kolejny turniej?

Islandia – Rumunia zapowiedź

Reprezentacja Islandii nie ma za sobą udanego miesiąca. Drużyna znajdująca się w najwyższej dywizji Ligi Narodów najpierw przegrała 0:1 z Anglią u siebie, a następnie na wyjeździe z Belgią aż 1:5. Trzeba przyznać, że ostatnie wyzwania drużyny nie były najłatwiejsze, ale Rumunia też bywa wymagającym przeciwnikiem.

Podopieczni Mirela Radoiego tymczasem najpierw zremisowali u siebie 1:1 z Irlandią Północną, a następnie pokonali na wyjeździe Austrię 3:2. Każdego z goli w tych spotkaniach zdobył inny zawodnik.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Drużyny zapewniły sobie udział w play-offach poprzez eliminacje Mistrzostw Europy. Po raz ostatni miały okazję się zmierzyć ze sobą jeszcze w latach 90. Wówczas Rumuni dwukrotnie wygrali 4:0, aczkolwiek obecnie Islandczycy nie są europejskim outsiderem tak jak wtedy.

Islandia – Rumunia kursy

Szanse w tym pojedynku wydają się być wyrównane. Bukmacherzy widzą tutaj jednak większe prawdopodobieństwo na triumf gospodarzy (kurs 2.55) aniżeli gości (kurs 2.98). Z kolei kurs na remis wynosi 3.20

Islandia – Rumunia typy

Obu drużynom powinno zależeć na awansie do finału play-offów. Islandczycy potrafią się zmobilizować w ważnych meczach, szczególnie u siebie i spróbują otworzyć wynik. Warto zwrócić uwagę, że drużyna jest bardziej skuteczna w pierwszej połowie – dotyczy to również defensywy.

Islandia – Rumunia | Typ: Islandia strzeli pierwszego gola @1.97 Totolotek

Islandia – Rumunia | Typ: Rumunia wygra pierwszą połowę @3.35 Totolotek