Słowacja – Irlandia. Typy, kursy (8.10.2020)

Słowacja zmierzy się w play-offach o udział w Euro z Irlandią. Czy nasi południowi sąsiedzi awansują do finału kwalifikacji?

Słowacja – Irlandia zapowiedź

Obie drużyny jeszcze nie wygrały meczu w 2020 roku. Słowacy najpierw ulegli Czechom 1:3 u siebie, a następnie zremisowali na wyjeździe z Izraelem 1:1. Gola w pierwszym meczu zdobył Ivan Schranz, który ma za sobą udany miesiąc. Piłkarz we wrześniu cztery razy trafił do siatki w barwach czeskiego Jablonca.

Z kolei Irlandczycy w Lidze Narodów najpierw zremisowali na wyjeździe z Bułgarią 1:1, a następnie przegrali u siebie 0:1 z Finlandią. Jedyną bramkę dla drużyny narodowej zdobył Shane Duffy, w dodatku w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu.

Warto zwrócić uwagę na poprzednie wyniki w starciach tych reprezentacji. Cztery ostatnie mecze zespołów kończyły się bowiem remisami. Czy w czwartek będzie podobnie?

Słowacja – Irlandia kursy

Według bukmacherów, spotkanie powinno się zakończyć awansem gości. Szanse są jednak wyrównane 2.70-2.90 na korzyść Irlandczyków. Kurs na remis wynosi natomiast 3.00.

Słowacja – Irlandia typy

Ostatnie pojedynki zespołów mogą wskazywać na to, że tym razem mecz nie skończy się po 90 minutach. Poza tym, więcej goli Irlandczyków można się spodziewać po przerwie, o ile nie zakończy się bezbramkowo.

Słowacja – Irlandia | Typ: Irlandia strzeli więcej goli w drugiej połowie @2.85 STS

Słowacja – Irlandia | Typ: remis @3.00 STS