Szkocja – Izrael. Typy, kursy (8.10.2020)

08.10.2020

Szkocja ma przed sobą nie najłatwiejsze zadanie – zespół podejmie u siebie reprezentację Izraela. Kto awansuje do finału kwalifikacji do Euro?

Szkocja – Izrael zapowiedź

Szkoci awansowali do play-offów dzięki wygraniu grupy Ligi Narodów. Ostatnio zespół spisuje się bardzo dobrze – ma na koncie pięć meczów z rzędu bez porażki. We wrześniu reprezentacja Szkocji zremisowała u siebie z Izraelem 1:1 oraz wygrała z Czechami na wyjeździe 2:1.

Tymczasem Izraelczycy weszli do play-offów wygrali tylko jedno z dziewięciu ostatnich pojedynków. We wrześniu zespół zremisował 1:1 dwukrotnie – najpierw na wyjeździe ze Szkocją, a następnie u siebie ze Słowacją.

Drużyny miały okazję zmierzyć się ze sobą miesiąc temu i wówczas zakończyło się remisem 1:1 w Lidze Narodów. Czy tym razem czeka nas równie wyrównany pojedynek?

Szkocja – Izrael kursy

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku większe szanse zespołu gospodarzy. Kurs na wygraną Szkotów wynosi 2.35, natomiast gospodarzy 3.25 (podobnie jak szanse na remis).

Szkocja – Izrael typy

Obie reprezentacje zazwyczaj zarówno zdobywają, jak i tracą bramki, dlatego można się spodziewać goli z obu stron. W czterech poprzednich meczach Izraelczycy nie zdobywali jednak bramek w pierwszej części meczu.

Szkocja – Izrael | Typ: Obie drużyny strzelą gola @2.30 STS

Szkocja – Izrael | Typ: Izrael nie strzeli gola w pierwszej połowie @1.55 STS