Urugwaj – Chile. Typy, kursy (9.10.2020)

08.10.2020

W nocy z czwartku na piątek rozpoczynają się eliminacje do mundialu w Katarze w Ameryce Południowej. Jednym z najciekawszych spotkań bez wątpienia będzie starcie Urugwaju z Chile.

Urugwaj – Chile zapowiedź (piątek, 00:45)

Liga Narodów, mecze towarzyskie, baraże do mistrzostw Europy 2021 – tym żyje obecnie europejska część kibiców futbolu. W Ameryce Południowej z kolei rozpoczynają się eliminacje do mundialu, które będą cieszyły się dużą popularnością wśród fanów. Tym bardziej że ich ukochane reprezentacje zagrają po około rocznej przerwie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Trudno cokolwiek powiedzieć o formie obu drużyn, ponieważ ostatni raz Urugwaj zagrał 18 listopada 2019 roku z Argentyną. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 a na listę strzelców wpisywali się Cavani, Suarez, Aguero i Leo Messi. Tak się stało, że wówczas byliśmy w Buenos Aires i możemy stwierdzić, że fani niesamowicie ekscytowali się tym meczem w barach. Proszę więc sobie wyobrazić, jak na kibiców i piłkarzy podziałała tak długa rozłąka ze swoimi reprezentacjami.

Co tutaj dużo mówić, przeczuwamy głód gry po obu stronach i nie ma nawet sensu patrzeć na statystyki sprzed roku z meczów towarzyskich. Wytypować zwycięzcę będzie trudno, ale naszym zdaniem padnie wiele bramek.

Urugwaj – Chile kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Urugwaj. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1,85. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3,45. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4,20.

Urugwaj – Chile typy

Tak jak wyżej wspomnieliśmy, naszym zdaniem w tym meczu padnie sporo bramek. Poniżej dajemy dwie opcje – dla ryzykantów mniejszych i większych.

Urugwaj – Chile | Typ: over 2,5 gola w meczu 1,88 @ Betclic 

Urugwaj – Chile | Typ: over 3,5 gola w meczu 3,10 @ Betclic