Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz. Typy, kursy (9.10.2020)

09.10.2020

Widzew Łódź w pierwszym meczu kolejki 1. Ligi zagra u siebie z Sandecją. Czy seria porażek drużyny gości przedłuży się do ośmiu meczów?

Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź

Po nieudanym początku sezonu podopieczni Enkeleida Dobiego przesunęli się nieco w górę w tabeli ligowej. Obecnie drużyna zajmuje 14. miejsce w lidze z siedmioma punktami na koncie. W poprzedniej kolejce drużyna przegrała z Puszczą 0:1.

Tymczasem Sandecja w tej chwili zajmuje ostatnie miejsce w lidze, z zerem punktów na koncie. Poza tym drużyna ma najwięcej straconych goli w całej stawce – aż dziewiętnaście, co daje średnią blisko trzech bramek na mecz. Warto dodać też, że zespół ani przez chwilę nie prowadził w jakimkolwiek meczu od początku sezonu.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni zespoły zmierzyły się w sezonie 2014/2015. Wówczas dwukrotnie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Nowego Sącza, która u siebie wygrała 2:0, a na wyjeździe 3:0. Trudno jednak oczekiwać, że w tym spotkaniu Sandecja się przełamie.

Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz kursy

Według bukmacherów, gospodarze powinni wygrać to spotkanie. Kurs na zdarzenie wynosi 1.63, natomiast na zwycięstwo gości 4.84, a na remis 4.00.

Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz typy

Obie drużyny częściej zdobywają gole w drugiej połowie. Patrząc na dziurawą w ostatnim czasie obronę Sandecji, można się spodziewać więcej niż dwóch bramek – szczególnie na korzyść Widzewa.

Widzew – Sandecja | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.78 Totolotek

Widzew – Sandecja | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @1.89 Totolotek