Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów. Typy, kursy (10.10.2020)
10.10.2020

Drugi sobotni mecz w ramach ósmej kolejki 1. Ligi zapowiada się mniej ciekawie niż starcie Arki z ŁKS-em, ale mimo wszystko naszym zdaniem powinno w nim paść sporo bramek. Poza tym przewidujemy zwycięstwo gospodarzy. Dlaczego? O tym poniżej w naszej analizie, zapraszamy do lektury. 

Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów zapowiedź (sobota, 17:00)

Jak wiadomo Stomil nie najlepiej zaczął ten sezon, bo od remisu i trzech porażek. W klubie w ostatnim czasie doszło jednak do zmiany prezesa. Z tą funkcją pożegnał się Wojciech Kowalewski, który opuścił klub w atmosferze skandalu. Jak na razie widać, że ta zmiana była dobra i potrzebna, ponieważ piłkarze z Olsztyna wreszcie zaczęli dobrze grać, a co najważniejsze dla fanów Stomila punktować.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

W ostatnich trzech meczach Stomil zdobył aż siedem oczek, strzelił pięć bramek i tylko jedną stracił. Trudno spodziewać się, by piłkarze z Olsztyna na własnym terenie, nie podtrzymali tej dobrej passy w starciu ze słabiutką Resovią, która do tej pory uzbierała jedynie trzy punkty i znajduje się tuż nad strefą spadków.

Co tutaj dużo mówić Stomil ma aspiracje na awans, a Resovia jest jednym z głównych faworytów do spadku. Nie widzimy innej opcji, jak obstawienie pewnej wygranej gospodarzy w tym meczu.

Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Stomil. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2,29. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3,35. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3,20.

Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów typy

Tak jak wyżej wspomnieliśmy, naszym zdaniem w tym meczu wygra zdecydowanie Stomil. Dlatego obstawiamy zwycięstwo gospodarzy i over 2,5 gola.

Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów | Typ: zwycięstwo Stomil 2,29 @ Betclic 

Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów | Typ: over 2,5 gola w meczu 2,20 @ Betclic