Wyspy Owcze – Łotwa. Typy, kursy (10.10.2020)

10.10.2020

W ramach 3. kolejki dywizji D Ligi Narodów, Wyspy Owcze zagrają na własnym obiekcie z Łotwą. Co ciekawe, gospodarze mają na swoim koncie dwa zwycięstwa po dwóch seriach gier.

Wyspy Owcze – Łotwa zapowiedź (sobota, 18:00)

Reprezentacja Wysp Owczych nie mogła wyobrazić sobie lepszego startu w drugiej edycji Ligi Narodów. Najpierw piłkarze Hakana Ericsona pokonali na własnym obiekcie Maltę 3:2, a następnie zwyciężyli na wyjeździe z Andorą. Nastroje kibiców pogorszyło starcie z Danią, które zakończyło się wynikiem 0:4 w ramach październikowego meczu towarzyskiego. Z wyżej notowanym rywalem reprezentacja Wysp Owczych skazana była jednak na porażkę.

Całkiem dobre wyniki w ostatnim czasie zanotowała Łotwa. Wystarczy powiedzieć, że gracze Dainisa Kazakevicsa są niepokonani od czterech spotkań. Na te mecze przypada jednak tylko jedno zwycięstwo, które miało jeszcze miejsce podczas eliminacji do Euro 2020. W Lidze Narodów piłkarze z Łotwy najpierw zremisowali u siebie bezbramkowo z Andorą, a następnie podzielili się punktami z Maltą, gdyż po końcowym gwizdku na tablicy wyników widniał rezultat 1:1.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Po raz ostatni Wyspy Owcze mierzyły się z Łotwą w 2018 roku. Mecz towarzyski obu reprezentacji zakończył się wynikiem 1:1.

Wyspy Owcze – Łotwa kursy bukmacherów

Faworytem meczu są Wyspy Owcze. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.24. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 2.80. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.50.

Wyspy Owcze – Łotwa typy

Wyspy Owcze stoją przed dużą szansą, by zanotować trzecie zwycięstwo z rzędu w Lidze Narodów. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż Łotwa z pewnością ma w swoich szeregach na tyle jakości, by wywieźć z obiektu rywala przynajmniej jeden punkt.

Wyspy Owcze – Łotwa | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.36 @ Betclic 

Wyspy Owcze – Łotwa | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 2.85 @ Betclic