Chorwacja – Szwecja. Typy, kursy (11.10.2020)
11.10.2020

Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsze starcie w grupie trzeciej w dywizji A Ligi Narodów. Wicemistrzowie świata podejmą na własnym obiekcie Szwecję, czyli grupowych rywali Polaków na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy. Obie drużyny nie zdobyły jeszcze chociażby punktu w tegorocznej edycji Ligi Narodów, więc możemy być świadkami bardzo ciekawego starcia. Bukmacherzy stawiają na reprezentację Chorwacji, ale na pewno goście ze Szwecji będą chcieli dać z siebie wszystko i nie oddadzą tego meczu za darmo.

Chorwacja – Szwecja zapowiedź (niedziela, 18:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno nie mogą być zadowoleni ze swoich rezultatów w poprzednim okienku reprezentacyjnym. Chorwaci rozegrali dwa wyjazdowe spotkania z Francją oraz Portugalią i na pewno gospodarze liczyli na trochę lepsze rezultaty. Ostatecznie przegrali te dwa mecze i w dwóch starciach stracili aż osiem bramek. Wszystko więc sprowadza się do dwóch spotkań ze Szwecją, w których wyjaśni się kto spadnie a kto utrzyma się w dywizji A Ligi Narodów. Gospodarze na pewno nie wyobrażają sobie gry w niższej dywizji i spadek wicemistrzów świata byłby ogromną niespodzianką. Mimo wszystko obie ekipy są w stanie dzisiaj nas zaskoczyć i powinniśmy zobaczyć bardzo ciekawy mecz.

Goście dzisiejszego starcia również nie mogą być zadowoleni ze swojej postawy w dwóch pierwszych spotkaniach tegorocznej edycji Ligi Narodów. Choć Szwedzi nie tracili aż tyle bramek, to niestety nie strzelili żadnej bramki i nie dali sobie żadnej szansy na zdobycz punktową. Warto również dodać, że dzisiejsi goście rozgrywali dwa pierwsze spotkania na własnym obiekcie i dopiero dzisiaj po raz pierwszy zmierzą się w wyjazdowym starciu. Być może to okaże się akurat pomocne i uda się zdobyć pierwsze punkty nie na swoim stadionie. Szwedzi nie są faworytami, ale też nie są bez szans, więc powinniśmy być świadkami ciekawego spotkania.

Chorwacja – Szwecja kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Chorwacja. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.00. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Chorwacja – Szwecja, to STS ma na to zdarzenie kurs 3.35. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 4.00.

Chorwacja – Szwecja nasze typy

Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ważne dla obu drużyn w kontekście utrzymania w dywizji A Ligi Narodów. Obie drużyny przegrały swoje dwa mecze w poprzednim miesiącu z tymi samymi rywalami. Różnica była jednak taka, że Szwedzi dwukrotnie grali u siebie, a dzisiejsi gospodarze dwa razy zagrali na wyjeździe. Mimo wszystko tamte wyniki nie były zaskakujące i dopiero dzisiaj możemy spodziewać się różnych wyników. Faworytem bukmacherów jest reprezentacja Chorwacji i wydaje mi się, że słusznie. Gospodarze wydają się być lepszą kadrą od Szwedów i dzisiaj trzy punkty powinny zostać w stolicy Chorwacji.

Chorwacja – Szwecja | Typ: Chorwacja @2.00 STS
Chorwacja – Szwecja | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.90 STS