Liechtenstein – San Marino. Typy, kursy (13.10.2020)

Liechtenstein w czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Narodów zmierzy się z San Marino. Gospodarze wygrają, a może to goście zaskoczą?

Liechtenstein – San Marino zapowiedź

Reprezentacja Liechtensteinu obecnie zajmuje drugie miejsce w trzyzespołowej grupie Ligi Narodów. Piłkarze z Alp wygrali z San Marino 2:0, natomiast z Gibraltarem przegrali 0:1.

Tymczasem Sanmaryńczycy nie zaskakują i na razie nie tylko nie zdobyli punktu, ale również gola. Drużyna najpierw przegrała 0:1 na wyjeździe z Gibraltarem, a następnie 0:2 u siebie z Liechtensteinem.

W dotychczasowych spotkaniach to piłkarze z Alp byli górą. Warto jednak dodać, że w 2004 roku właśnie ta reprezentacja była pierwszą w historii pokonaną przez San Marino? Czy we wtorkowym meczu również możemy się spodziewać sensacji?

Liechtenstein – San Marino kursy

Bukmacherzy widzą w tym starciu wyraźne szanse gospodarzy. Wygraną Liechtensteinu oceniono na kurs 1.18, natomiast San Marino na aż 28.00. Również kurs na remis jest pokaźny – wynosi 6.00.

Liechtenstein – San Marino typy

Gospodarze są wyraźnymi faworytami tego spotkania i można się z ich strony oczekiwać więcej niż dwóch goli. Również patrząc na to, że mecz w San Marino zakończył się ich wygraną 2:0. Może tym razem znajdą drogę do bramki w obu połowach?

Liechtenstein – San Marino | Typ: Liechtenstein strzeli gola w obu połowach @2.15 STS

Liechtenstein – San Marino | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.25 STS