Ukraina – Hiszpania. Typy, kursy (13.10.2020)
13.10.2020

Hiszpanie będą chcieli odnieść swoje trzecie zwycięstwo z rzędu w Lidze Narodów mierząc się na wyjeździe z reprezentacją Ukrainy. Czy przetrzebieni kadrowo piłkarze Andrija Szewczenki będą w stanie nawiązać jakąkolwiek walkę z rywalem?

Ukraina – Hiszpania zapowiedź (wtorek, 20:45)

Hiszpanie są jak na razie liderem grupy 4. dywizji A z siedmioma punktami na koncie. Dobrą informacją dla Luisa Enrique jest z całą pewnością fakt, że przebudowa kadry przebiega bardzo pomyślnie, a nowi gracze spełniają pokładane w nich nadzieje. Remis z Niemcami oraz zwycięstwa z Ukrainą oraz Szwajcarią w Lidze Narodów pokazują, że Hiszpanie nadal są bardzo mocni i stanowią zagrożenie dla każdego. Mecz towarzyski z reprezentacją Portugalii również to potwierdził, gdyż mimo bezbramkowego remisu to ekipa La Roja była stroną przeważającą. Spotkanie rewanżowe z Ukrainą będzie doskonałą okazją do przedłużenia passy zwycięstw w Lidze Narodów oraz przybliżenia się do gry w turnieju finałowym.

Dla Ukraińców obecne zgrupowanie reprezentacji stoi pod znakiem absencji wielu graczy spowodowanych zakażeniami koronawirusem. Ukraińcy zajmują jak dotąd 3. miejsce w grupie z dorobkiem 3 punktów na koncie, zdobytych w zwycięskim meczu ze Szwajcarią. Ostatnie dni to dwa mecze z europejskimi potentatami i dwie porażki – 1:7 z Francją oraz 1:2 z Niemcami. Andrij Szewczenko ma bardzo zawężone pole manewru, gdyż poza składem jest wielu piłkarzy, przez co trudno jest się po jego drużynie spodziewać optymalnej gry. Porażki z wyżej wymienionymi zespołami, ale przede wszystkim brak nawiązania większej walki może przełożyć się także na starcie z niezwykle mocną reprezentacją Hiszpanii. Za ekipą z Półwyspu Iberyjskiego przemawia także historia, ponieważ Ukraińcy nigdy nie pokonali w meczu bezpośrednim rywali.

Ukraina – Hiszpania kursy bukmacherskie

W STS kursy rozkładają się następująco: zwycięstwo Ukrainy zagramy po kursie 8.40, remis po kursie 5.25, a zwycięstwo Hiszpanii po kursie 1.35.

Ukraina – Hiszpania nasze typy

Biorąc pod uwagę liczne osłabienia reprezentacji Ukrainy spodziewamy się pewnego zwycięstwa Hiszpanów. Typujemy zatem zwycięstwo przynajmniej dwiema bramkami.

Ukraina – Hiszpania | Typ: Hiszpania wygra przynajmniej dwiema bramkami @1.95 STS

Ukraina – Hiszpania | Typ: Hiszpania wygra do zera @2.25 STS