Górnik Łęczna – Widzew Łódź. Typy, kursy (17.10.2020)

Górnik Łęczna w sobotę zagra mecz u siebie z Widzewem Łódź. Kto będzie górą w starciu beniaminków 1. Ligi?

Górnik Łęczna – Widzew Łódź zapowiedź

Podopieczni Ryszarda Wieczorka spisują się jak na razie najlepiej z beniaminków 1. Ligi. Górnik do tej pory nie przegrał bowiem ani jednego spotkania, notując cztery zwycięstwa i remis. Po pięciu spotkaniach zespół zajmuje piąte miejsce z 13 punktami na koncie.

Tymczasem łodzianie zanotowali niezbyt dobry początek, ale już się po nim podnieśli. Widzew w ostatnich pięciu meczach wygrał trzy razy, raz zremisował i raz przegrał. Podopieczni Enkeleida Dobiego mają na koncie 10 punktów i zajmują obecnie 9. miejsce.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W ubiegłym sezonie w 2. Lidze raz wygrał Widzew, a raz doszło do podziału punktów. Tym razem trudno wskazać faworyta, aczkolwiek Górnik ostatnio jest na fali.

Górnik Łęczna – Widzew Łódź kursy

Zdaniem bukmacherów, minimalnie większe szanse na triumf ma drużyna gości. Kurs na trzy punkty Widzewa wynosi 2.54, natomiast Górnika 2.63. Z kolei kurs na remis ustalono na 3.40.

Górnik Łęczna – Widzew Łódź typy

Mimo wszystko to drużyna z Łęcznej jest ostatnio w lepszej formie i warto na nią postawić. Widzew jednak nie powinien zakończyć tego spotkania na zero z przodu.

Górnik Ł. – Widzew | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.71 BETFAN

Górnik Ł. – Widzew | Typ: Górnik Ł. wygra @2.63 BETFAN