Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (19.10.2020)

Lechia Gdańsk w poniedziałkowym meczu zmierzy się z Pogonią Szczecin. Czy gdańszczanie wygrają trzeci mecz z rzędu?

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin zapowiedź

Podopieczni Piotra Stokowca po pięciu spotkaniach znajdowali się na piątym miejscu w lidze, z dziewięcioma punktami na koncie. Lechiści mają za sobą udane mecze z beniaminkami. Najpierw gdańszczanie pokonali Stal 4:2, a następnie Podbeskidzie 4:0. Przeciwko Pogoni będą chcieli przedłużyć swoją passę.

Również “Portowcy” nie mogą narzekać na poprzednie tygodnie. Zespół Kosty Runjaicia w trzech poprzednich kolejkach zdobyli siedem punktów. Należy też dodać, że z różnych powodów szczecinianom przepadły dwa mecze. Po czterech rozegranych spotkaniach zajmują 10. miejsce w lidze.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W ubiegłym sezonie każde starcie zespołów kończyło się inaczej. W Gdańsku wygrała Pogoń 1:0, natomiast w Szczecinie najpierw doszło do podziału punktów, a następnie zwyciężyła Lechia 1:0. Jak będzie tym razem?

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest zespół gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Lechii wynosi 2.44, natomiast ich rywali 3.04. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.55.

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin typy

“Portowcy” w tym sezonie w lidze w pierwszej połowie zanotowali tylko jedno trafienie, w dodatku samobójcze. Dlatego można się spodziewać, że również w Gdańsku nie zdobędą gola przed przerwą. Lechiści natomiast częściej zdobywają bramki jeszcze w pierwszej części – może tym razem zespół Piotra Stokowca również otworzy wynik?

Lechia – Pogoń | Typ: Pogoń nie strzeli gola w pierwszej połowie @1.58 Totolotek

Lechia – Pogoń | Typ: Lechia strzeli pierwszego gola @1.87 Totolotek