US Sassuolo Calcio – Torino FC. Typy kursy (23.10.2020)

US Sassuolo Calcio w piątkowym meczu Serie A podejmie u siebie Torino FC. Czy gospodarze utrzymają miejsce w czołówce?

US Sassuolo Calcio – Torino FC zapowiedź

Podopieczni Roberto De Zerbiego w dobrym stylu rozpoczęli sezon Serie A. Sassuolo zajmuje w tej chwili drugie miejsce w lidze, ustępując tylko Milanowi, z 10 punktami na koncie. W ostatnich trzech meczach drużyna nie tylko wygrała, ale również zdobywała po cztery gole.

Tymczasem drużyna gości znajduje się na przeciwnym biegunie. Karol Linetty i spółka nie wygrali jeszcze ani jednego z trzech dotychczasowych meczów. Tym samym zespół z Turynu zajmuje ostatnie miejsce w lidze, bez punktów.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W poprzednim sezonie triumf w pojedynkach najwyraźniej zależał od tego, kto był gospodarzem. W Turynie Torino wygrało 2:1, natomiast mecz w Sassuolo zakończył się takim samym wymiarem zwycięstwa ze strony “I Neroverdich”. Jak zakończy się pierwsze starcie drużyn w tym sezonie?

US Sassuolo Calcio – Torino FC kursy

Zdaniem bukmacherów mecz powinien zakończyć się trzema punktami gospodarzy. Kurs na zwycięstwo podopiecznych Roberto De Zerbiego wynosi 1.70, natomiast ich rywali 4.35. Z kolei kurs na remis oceniono na 4.20.

US Sassuolo Calcio – Torino FC typy

Faworytem do zdobycia gola w tym meczu jest oczywiście wciąż znajdujący się w dobrej formie Ciccio Caputo. Poza tym drużyna gospodarzy słynie ze skuteczności, co powinna udowodnić również w najbliższym starciu.

Sassuolo – Torino | Typ: Francesco Caputo strzeli gola @1.90 BETFAN

Sassuolo – Torino | Typ: Sassuolo strzeli ponad 2.5 goli @2.43 BETFAN