Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Typy, kursy (4.11.2020)

Chrobry Głogów w 1. Lidze zmierzy się na własnym stadionie z Bruk-Betem. Czy niecieczanie wywalczą kolejne trzy punkty?

Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiedź

Na początku sezonu głogowianie przez moment znajdowali się w ligowej czołówce. Ostatnio podopieczni Ivana Djurdjevicia przeżywają jednak trudniejszy okres. Zespół z Dolnego Śląska nie wygrał żadnego z czterech ostatnich meczów w 1. Lidze, dwa razy remisując i tyle samo przegrywając. W tej chwili drużyna zajmuje 13. miejsce w tabeli, z dziewięcioma punktami.

Tymczasem “Słonie” w tej chwili znajdują się na pozycji wicelidera. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego zgromadzili 21 punktów w ośmiu spotkaniach. Ostatnie trzy mecze niecieczanie wygrali, w dodatku zdobywając osiem goli. Połowę z nich zdobył Roman Gergel.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W poprzednim sezonie dwa razy górą były “Słonie”. Najpierw niecieczanie wygrali 1:0 na wyjeździe, natomiast u siebie rozgromili rywala, pokonując go aż 4:0. Jak będzie tym razem?

Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo Termaliki wynosi 1.98, natomiast ich rywali 3.80. Z kolei kurs na remis wyznaczono na 3.35.

Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza typy

Bez względu na formę, głogowianie u siebie zazwyczaj zdobywali bramki. Dlatego można się tutaj spodziewać trafień z obu stron. To sprawia, że liczba przynajmniej trzech bramek w spotkaniu jest bardzo realna.

Chrobry – Bruk-Bet | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.78 BETFAN

Chrobry – Bruk-Bet | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.96 BETFAN