Stomil Olsztyn – Radomiak Radom. Typy, kursy (6.11.2020)

Stomil Olsztyn w piątkowym meczu 1. Ligi zmierzy się u siebie z Radomiakiem. Czy gospodarze przedłużą serię meczów bez porażki?

Stomil Olsztyn – Radomiak Radom zapowiedź

Drużyna gospodarzy w ostatnim czasie radzi sobie naprawdę nieźle. Podopieczni Adama Majewskiego nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich meczów, chociaż z drugiej strony trzy poprzednie spotkania zremisowali. Olsztynianie zajmują aktualnie 11. miejsce w lidze, z dziesięcioma punktami na koncie.

Tymczasem Radomiak znajduje się cztery lokaty wyżej, gromadząc 14 oczek. Co więcej, w trzech ostatnich ligowych meczach podopieczni Dariusza Banasika również nie przegrali, notując dwa remisy i zwycięstwo.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W poprzednim sezonie lepszy w bezpośrednich pojedynkach okazał się zespół z Radomia. Drużyna u siebie wygrała 2:1, a w Olsztynie zremisowała 0:0. Jak będzie tym razem?

Stomil Olsztyn – Radomiak Radom kursy

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo zespołu z Radomia wynosi 1.96, natomiast gospodarzy 4.00. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.20.

Stomil Olsztyn – Radomiak Radom typy

Triumf gospodarzy wcale nie wydaje się być oderwany od rzeczywistości, patrząc na ich dobrą serię. Bezpieczny będzie jednak tym na ich zwycięstwo bądź remis. Tym samym warto postawić na zdobycie choćby jednego gola przez olsztynian.

Stomil – Radomiak | Typ: Stomil strzeli powyżej 0.5 goli @1.59 BETFAN

Stomil – Radomiak | Typ: Stomil wygra lub remis @1.74 BETFAN