Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Typy, kursy (09.11.2020)
09.11.2020

Jeszcze przed przerwą na reprezentację będziemy świadkami poniedziałkowego spotkania w Ekstraklasie. Pogoń Szczecin podejmie na własnym obiekcie beniaminka czyli ekipę Podbeskidzia Bielsko-Biała. Bukmacherzy nie spodziewają się dzisiaj niespodzianki i dlatego faworytem jest ekipa gospodarzy, która w ostatnim czasie gra naprawdę bardzo dobrze. Goście nie mają jednak nic do stracenia, więc możemy spodziewać się interesującego spotkania, które przyniesie neutralnym widzom wielu emocji. Zobaczymy która drużyna w lepszych nastrojach podejdzie do ostatniej w tym roku przerwy reprezentacyjnej.

Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała zapowiedź (poniedziałek, 18:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno mają prawo być zadowoleni ze swoich rezultatów na początku tego sezonu. Choć terminarz ekipy ze Szczecina wyglądał trochę inaczej z powodu problemów koronawirusowych to ostatecznie gracze Pogoni dali sobie z tym wszystkim radę i teraz zachwycają swoich kibiców bardzo dobrą grą. Gospodarze zdobyli czternaście punktów w siedmiu spotkaniach co daje średnią dwóch oczek na mecz. Dzisiaj po raz kolejny ekipa Pogoni jest faworytem i możemy spodziewać się, że ten wynik punktowy znów się poprawi. Mimo wszystko w Ekstraklasie absolutnie wszystko jest możliwe i nie można wykluczać niespodzianki czyli chociażby wygranej gości w dzisiejszym starciu.

O to zwycięstwo jednakże nie będzie łatwo, bo gracze Podbeskidzia nie wyglądają w tym sezonie tak dobrze jak rok temu w rozgrywkach pierwszoligowych. Zderzenie z ekstraklasową rzeczywistością jest naprawdę brutalne i możemy spodziewać się, że goście dzisiejszego starcia będą walczyć o utrzymanie w elicie do samego końca tego sezonu. Mimo wszystko w Podbeskidziu nadal panuje przekonanie, że z czasem będzie lepiej i goście zaczną punktować bardziej regularnie. Dzisiaj o jakąkolwiek zdobycz punktową nie będzie łatwo, bo ich rywale grają ostatnio naprawdę dobrze, ale na pewno zawodnicy Podbeskidzia będą wierzyć w korzystny rezultat.

Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Pogoń Szczecin. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.50. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała, to STS ma na to zdarzenie kurs 4.50. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 6.20.

Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy stawiają dzisiaj na ekipę ze Szczecina. Gracze Pogoni w ostatnim czasie grają na naprawdę wysokim poziomie jak na ekstraklasowe realia. Po drugiej stronie są gracze Podbeskidzia dla których zderzenie z najwyższą klasą rozgrywkową okazuje się bardziej bolesne niż na pewno w Bielsku-Białej zakładano. Mimo wszystko goście dzisiejszego starcia na pewno będą chcieli powalczyć i dadzą z siebie wszystko w starciu z teoretycznie lepszą drużyną. Gospodarze powinni jednak ten mecz wygrać i myślę, że zawodnicy Pogonii rozprawią się ze swoimi rywalami bez większych problemów.

Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.75 STS
Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała | Typ: handicap: Pogoń Szczecin -1,5 @2.25 STS