Dania – Szwecja. Typy, kursy (11.11.2020)

11.11.2020

Dania w środowym meczu towarzyskim zmierzy się ze Szwecją. Czy gospodarze wygrają czwarte spotkanie z rzędu?

Dania – Szwecja zapowiedź

Październik był miesiącem zdecydowanie bardziej udanym dla Duńczyków. Zespół prowadzony przez Kaspera Hjulmanda w wygrał bowiem wszystkie mecze podczas poprzedniego zgrupowania. Najpierw drużyna rozprawiła się w sparingu z Wyspami Owczymi (4:0), żeby potem pokonać w spotkaniach wyjazdowych Islandię (3:0) i Anglię (1:0).

Szwedzi radzili sobie zdecydowanie słabiej, szczególnie w meczach o punkty. Sparing z Rosją wygrali 2:1, aczkolwiek polegli w wyjazdowych pojedynkach z Chorwacją (1:2) i Portugalią (0:3). To sprawia, że w grupie Ligi Narodów reprezentacja zajmuje ostatnie miejsce.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni zespoły spotkały się w bezpośrednich meczach w 2018 roku, dwa razy w meczach towarzyskich. W Abu Zabi górą byli Szwedzi, wygrywając 1:0, natomiast w Sztokholmie zakończyło się bezbramkowym remisem. Jak będzie tym razem?

Dania – Szwecja kursy

Zdaniem bukmacherów szanse są wyrównane. Kurs na trzy punkty podopiecznych Janne Anderssona wynosi 2.60, natomiast ich rywali 2.61. Z kolei kurs na remis ustalono na 3.20.

Dania – Szwecja typy

Obie drużyny wyjdą na boisko rezerwowymi składami ze względu na wykluczenia zawodników z powodu Covid-19. W związku z tym dużo piłkarzy będzie chciało się dobrze zaprezentować i wykorzystać swoje szanse. Dlatego bramki z obu stron oraz przynajmniej tryz bramki wydają się realistycznym scenariuszem.

Dania – Szwecja | Typ: Obie drużyny strzelą @1.90 Totolotek

Dania – Szwecja | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.19 Totolotek