Turcja – Chorwacja. Typy, kursy (11.11.2020)

11.11.2020

Turcja w środowy wieczór podejmie u siebie Chorwację. Czy podopieczni Senola Gunesa wygrają pierwszy mecz w 2020 roku?

Turcja – Chorwacja zapowiedź

Trzeba przyznać, że na obecny rok Turcy nie mogą patrzeć zbyt pozytywnie. Od września zespół rozegrał pięć spotkań i nie wygrał żadnego z nich. Podopieczni Senola Gunesa przegrali 0:1 z Węgrami, natomiast pozostałe cztery mecze zremisowali. Co więcej trzy z nich wyrównali w ostatnich minutach.

Z kolei Chorwaci mają ostatnio zmienne szczęście. Po wrześniowych porażkach z Portugalią (1:4) i Francją (2:4), w październiku nastąpiło przełamanie. Zespół wygrał najpierw sparing ze Szwajcarią, a następnie mecz Ligi Narodów ze Szwecją, oba wynikami 2:1. Na zakończenie ostatniego zgrupowania zespół przegrał jednak z Francją u siebie 1:1.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatni raz drużyny miały okazję się zmierzyć w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018. Należy jednak zwrócić uwagę, że to nie późniejsi wicemistrzowie mają lepszy bilans tych spotkań. Mecz w Zagrzebiu zakończył się bowiem remisem 1:1, a w Eskisehirze Turcy wygrali 1:0 po golu Cenka Tosuna. Czy tym razem gospodarze również zatrzymają rywali?

Turcja – Chorwacja kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo wicemistrzów świata wynosi 2.40, natomiast ich rywali 2.93, więc jest niewielka różnica. Tymczasem kurs na remis oceniono na 3.10.

Turcja – Chorwacja typy

Spotkanie powinno być wyrównane i oba zespoły powinny znaleźć drogę do bramki. Poprzednie mecze pokazały, że to Turcy ustalali wynik, więc tego samego można się spodziewać i tym razem.

Turcja – Chorwacja | Typ: Obie drużyny strzelą @1.85 Totolotek

Turcja – Chorwacja | Typ: Turcja strzeli ostatnią bramkę @2.12 Totolotek