Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie. Typy, kursy (11.11.2020)
11.11.2020

Można powiedzieć, że w Łęcznej dojdzie do górniczych derbów. Górnik Łęczna w ostatni weekend po raz pierwszy przegrał spotkanie w obecnym sezonie, zaś GKS Jastrzębie jest w dokładnie odwrotnej sytuacji i odniósł premierowe zwycięstwo.

Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie (zapowiedź, środa 17:00)

Sytuacja w tabeli zdecydowanie po stronie gospodarzy. Górnik Łęczna jest rewelacyjnym beniaminkiem, skoro na początku przez kilka meczów w ogóle nie tracił goli, a dopiero wyjazd do Niecieczy oznaczał pierwszą porażkę. Dość bolesną, w końcu odniesioną grając w przewadze 11 na 10. Do tego trener Kamil Kiereś stracił Bartosza Śpiączkę. Najlepszy strzelec dostał czwartą żółtą kartkę i nie zagra w dzisiejszym meczu. Na jego szczęście w coraz lepszej formie jest Przemysław Banaszak, który dzisiaj zastąpi Śpiączkę.

GKS Jastrzębie przegrało na inauguracje sześć pierwszych meczów. Później przyszedł remis w Legnicy i kolejne dwie ligowe porażki, aż pojechali do ekipy z czołówki. W Opolu mieli trochę szczęścia, w końcu ponad godzinę grali w liczebnej przewadze. Tak czy siak ostatnio grali coraz lepiej i w końcu sięgnęli po komplet punktów. Może to będzie punkt zwrotny dla drużyny z Górnego Śląska.

Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie kursy bukmacherskie

Nie mogło być inaczej, faworytem jest Górnik Łęczna. Kurs na ekipę z czołówki I ligi wynosi 1,80. Kurs na GKS Jastrzębie to już 4,50. Natomiast, gdy zdecydujemy postawić na remis, wówczas mamy 3,35.

Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie typy

Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie | Typ: Górnik Łęczna wygra @ 1,80 TOTALbet

Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie | Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 2,10 TOTALbet