Azerbejdżan – Czarnogóra. Typy, kursy (14.11.2020)

14.11.2020

Oczy sympatyków piłki nożnej w sobotę będą skupione przede wszystkim na meczach dywizji A. W niższych „ligach” tych rozgrywek również powinno być ciekawie. W ramach 5. kolejki, Azerbejdżan zmierzy się z Czarnogórą. 

Azerbejdżan – Czarnogóra zapowiedź (sobota, 18:00)

Ostatnie miesiące nie są dla Azerbejdżanu zbyt udane. W walce o Euro 2020, kadra ta została zdeklasowana przez rywali, kończąc zmagania w grupie z dorobkiem zaledwie jednego punktu. Remis Azerbejdżanu miał miejsce w domowym starciu z Chorwacją. W Lidze Narodów, Azerbejdżan również nie zachwyca. Po czterech meczach, reprezentacja plasuje się na trzecim miejscu z dorobkiem czterech punktów. Szanse na awans do wyższej dywizji są już tylko matematyczne.

Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja Czarnogóry. Piłkarze Faruka Hadzibegica w czterech meczach zgromadzili dziewięć punktów, przegrywając tylko jedno spotkanie – na własnym obiekcie z Luksemburgiem 1:2. Szanse Czarnogóry na awans są spore, gdyż tyle samo punktów, co kadra Hadzibegica, mają piłkarze z Luksemburga, którzy plasują się na pierwszym miejscu w grupie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

W październiku Azerbejdżan mierzył się na wyjeździe z Czarnogórą. Gospodarze wygrali starcie 2:0, a bramki w tym spotkaniu zdobyli: Jovetic oraz Ivanovic.

Azerbejdżan – Czarnogóra kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Czarnogóra. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.20. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.00. Triumf Azerbejdżanu oceniono na kurs 3.70.

Azerbejdżan – Czarnogóra typy

Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu reprezentacji, a przede wszystkim mecz z października, Czarnogóra powinna poradzić sobie w tym starciu.

Azerbejdżan – Czarnogóra | Typ: Czarnogóra wygra mecz 2.20 @ Betclic 

Azerbejdżan – Czarnogóra | Typ: Czarnogóra wygra i powyżej 1.5 bramki 3.15 @ Betclic