Dania – Islandia. Typy, kursy (15.11.2020)

Dania w niedzielny wieczór zmierzy się w Lidze Narodów z Islandią. Czy gospodarze mogą być pewni zdobycia trzech punktów w tym spotkaniu?

Dania – Islandia zapowiedź

Duńczycy w ostatnim czasie spisują się naprawdę nieźle. Reprezentacja wygrała bowiem każdy z czterech ostatnich meczów, pokonując w Lidze Narodów Anglików i Islandczyków, a w meczach towarzyskich Wyspy Owcze i Szwecję. Co więcej, w ostatnim spotkaniu zespół musiał wyjść na boisko nieco rezerwowym składem, a mimo to sobie poradził.

Z kolei Islandczycy są już pewni spadku z najwyższej dywizji Ligi Narodów. Zespół po czterech meczach ma na koncie zero punktów. Również bilans bramkowy tej drużyny nie zachwyca – zdobyła ona dwa gole, natomiast straciła aż 11.

Historia mówi sama za siebie – Islandczycy nigdy nie pokonali Danii. Ostatni mecz zakończył się zwycięstwem Duńczyków 3:0. Do siatki trafiali wówczas Christian Eriksen, Robert Skov, a także Runar Sigurjonsson, który otworzył wynik meczu trafiając do własnej bramki. Czy gospodarze doliczą sobie na konto kolejną wygraną z tym rywalem?

Dania – Islandia kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy. Kurs na ich zwycięstwo oceniono na 1.32, natomiast ich rywali na 9.80, a remis na 5.25.

Dania – Islandia typy

Duńczycy w ostatnim czasie jeszcze częściej niż wygrywają, zachowują czyste konto. Drużyna nie straciła bowiem gola już od pięciu spotkań. Z kolei po nieustępliwych podopiecznych Erika Hamrena można się spodziewać więcej żółtych kartek.

Dania – Islandia | Typ: Islandia otrzyma więcej żółtych kartek @1.85 STS

Dania – Islandia | Typ: Dania wygra do zera @1.90 STS