Polska U21 – Łotwa U21. Typy, kursy (17.11.2020)

17.11.2020

Polska U21 we wtorkowym meczu zmierzy się z Łotwą U21. Czy debiut Macieja Stolarczyka w roli selekcjonera okaże się udany? Może polskiej kadrze młodzieżowej uda się wywalczyć awans na przyszłoroczne Euro?

Polska U21 – Łotwa U21 zapowiedź

Ostatnie mecze młodzieżowej reprezentacji Polski, jeszcze pod wodzą Czesława Michniewicza, nie zakończyły się najlepiej. W październiku zespół najpierw przegrał na wyjeździe z Serbią 0:1, a następnie zremisował u siebie z Bułgarią 1:1. Drużyna zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie, aczkolwiek nie oznacza to awansu. Wszystko dlatego, że z powodu pandemii odwołano baraże i obecnie zespoły z drugich pozycji są wyłaniane poprzez dodatkową tabelę.

Możliwe, że dziś Polacy i tak nie doliczą sobie w niej punktów, gdyż Łotysze zajmują ostatnie miejsce w grupie. Rywale Polaków po dziewięciu spotkaniach zgromadzili tylko cztery oczka. Zespół zanotował cztery remisy – dwa z Serbią oraz po jednym z Estonią i Bułgarią.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Poprzednie starcie drużyn zakończyło się triumfem Polaków 1:0 na wyjeździe. Gola na wagę trzech punktów zdobył wówczas Patryk Klimala. Jak będzie tym razem?

Polska U21 – Łotwa U21 kursy

Zdaniem bukmacherów Polacy są zdecydowanymi faworytami w tym starciu. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.14, natomiast ich rywali aż 13.03. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 7.35.

Polska U21 – Łotwa U21 typy

Maciej Stolarczyk na ławce trenerskiej jest gwarancją ofensywnej gry. Może to sprawi, że Polacy zdobędą kilka goli. Poza tym, może dwa trafienia padną jeszcze w pierwszej połowie?

Polska – Łotwa | Typ: Powyżej 3.5 goli @1.83 Totolotek

Polska – Łotwa | Typ: Pierwsza połowa powyżej 1.5 goli @2.01 Totolotek