Radomiak Radom – ŁKS Łódź. Typy, kursy (18.11.2020)

18.11.2020

Niewiele brakowało, a obie ekipy minęłyby się na koniec ubiegłego sezonu. ŁKS spadał, a Radomiak walczył o awans. Ostatecznie przegrany finał baraży z Wartą Poznań oznaczał, że dzisiaj mogą się spotkać w ligowym spotkaniu. Mają do siebie blisko, choć to nie derby, ale powinno być interesująco.

Radomiak Radom – ŁKS Łódź zapowiedź (środa, 18:00)

Bardzo ciekawie zapowiada się starcie w Radomiu. W końcu na stadionie miejskim udało się zamontować wystarczające oświetlenie, by mogły się tam odbywać mecze I ligi. Dzięki temu Radomiak nie będzie musiał jeździć do Pruszkowa w roli gospodarza. Na początek dostaje jednak przeciwnika wagi ciężkiej. Ale nie jest bez szans, w końcu drużyna Dariusza Banasika nie przegrała ostatnich sześciu spotkań, a połowę z nich wygrała.

Teraz przyjdzie im się zmierzyć z liderem rozgrywek ŁKS-em. Łodzianie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, nie biorąc po drodze jeńców. Rywal tym razem dla ekipy Wojciecha Stawowego nie będzie łatwy, ale mając ofensywny tercet Hiszpanów – Antonio Dominguez, Pirulo i Samu Corral – można każdą defensywę rozmontować i nie tylko pierwszoligową.

Radomiak Radom – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Faworytem meczu w Radomiu będą goście. Kurs na ŁKS Łódź wynosi okrągłe 2,00. Remis wyceniany jest na 3,60. Wygrana Radomiaka to z kolei kurs 3,30.

Radomiak Radom – ŁKS Łódź typy

Radomiak Radom – ŁKS Łódź | Typ: ŁKS @ 2,00 TOTALbet

Radomiak Radom – ŁKS Łódź | Typ: Obie strzelą @ 1,65 TOTALbet