Walia – Finlandia. Typy, kursy (18.11.2020)
18.11.2020

Spore szanse na awans do dywizji A ma Walia. W meczu na szczycie grupy czwartej Ligi Narodów, reprezentacja z Wysp zmierzy się na własnym obiekcie z Finlandią. Kadra ze Skandynawii zgromadziła tylko o jeden punkt mniej. 

Walia – Finlandia zapowiedź (środa, 20:45)

Walia z Finlandią zdominowały zmagania w swojej grupie. Wystarczy powiedzieć, że pozostałe ekipy, czyli Irlandia oraz Bułgaria zgromadziły łącznie zaledwie trzy oczka. Z dorobkiem trzynastu punktów pierwsze miejsce zajmuje Walia, która w trakcie drugiej edycji Ligi Narodów straciła punkty tylko w jednym meczu. Taka sytuacja miała miejsce w październiku, gdy piłkarzy z Walii zatrzymali na swoim obiekcie Irlandczycy.

O jedno oczko mniej na swoim koncie ma Finlandia. Kadra ze Skandynawii zanotowała porażkę na starcie rozgrywek, przegrywając u siebie z Walią 0:1. To w rękach obu reprezentacji są jednak losy awansu do dywizji A. Sprawa wydaje się bowiem bardzo przejrzysta.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Jeśli Finlandia marzy o grze na wyższym poziomie rozgrywkowym, to piłkarze Markku Kanervy muszą wywieźć z Cardiff trzy punkty. W innym przypadku, awans do dywizji A uzyska Walia, która jest bez wątpienia w dość komfortowej sytuacji.

Walia – Finlandia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Walia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.12. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.10. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.10.

Walia – Finlandia typy

Możemy spodziewać się wyrównanego spotkania, okraszonego bramki. Typujemy zatem gole z obu stron, nie wskazując na zwycięzcę tego meczu.

Walia – Finlandia | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.19 @ Betclic 

Walia – Finlandia | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.90 @ Betclic