Belgia – Dania. Typy, kursy (18.11.2020)

Belgia w ramach Ligi Narodów w środowy wieczór podejmie Danię. Kto zapewni sobie pierwsze miejsce w grupie i udział w finałowej fazie rozgrywek?

Belgia – Dania zapowiedź

Podopieczni Roberto Martineza w tej chwili zmierzają po zwycięstwo w grupie Ligi Narodów. Belgowie po pięciu meczach mają na koncie 12 punktów i znajdują się na fotelu lidera. W poprzedniej kolejce wygrali z Anglią 2:0 po golach Youriego Tielemansa i Driesa Mertensa jeszcze w pierwszej połowie.

Tymczasem Duńczycy po pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Narodów się rozkręcili. Zespół wygrał ostatnie cztery spotkania w grupie, pokonując choćby dwukrotnie Anglików. Dzięki temu duńska drużyna narodowa zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek i wciąż ma szanse na awans do finałowej fazy.

Poprzednie starcie drużyn zakończyło się zwycięstwem ekipy Roberto Martineza 2:0. Wówczas drogę do bramki znaleźli Jason Denayer i Dries Mertens. Czy Duńczycy są w stanie zatrzymać rywali i jeszcze powalczyć o pierwsze miejsce w grupie?

Belgia – Dania kursy

Zdaniem bukmacherów, mecz powinien zakończyć się triumfem gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Belgów oceniono na 1.72, natomiast Duńczyków na 5.15. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.65.

Belgia – Dania typy

Spotkanie zapowiada się na zacięte, gdyż oba zespoły walczą o pierwsze miejsce w grupie. Faworytem do tego, by wpłynąć na losy meczu jest oczywiście belgijski snajper Romelu Lukaku.

Belgia – Dania | Typ: Romelu Lukaku strzeli gola @2.00 STS

Belgia – Dania | Typ: Obie drużyny strzelą gola @2.05 STS