Górnik Zabrze – Piast Gliwice. Typy, kursy (20.11.2020)

Górnik Zabrze w piątkowy wieczór podejmie u siebie Piasta Gliwice. Czy zespół Waldemara Fornalika wygra swój pierwszy mecz w sezonie?

Górnik Zabrze – Piast Gliwice zapowiedź

Po dwóch porażkach z rzędu zabrzanie ostatnio zdobyli cztery punkty. Najpierw pokonali 1:0 Wartę Poznań, a następnie zremisowali 0:0 ze Śląskiem Wrocław. Podopieczni Marcina Brosza aktualnie zajmują trzecie miejsce, z 17 punktami na koncie.

Tymczasem zespół Waldemara Fornalika wciąż nie może wygrać. W ośmiu dotychczasowych spotkaniach gliwiczanie zdobyli tylko dwa punkty, remisując z Wartą i Wisłą Płock. Tym samym drużyna w tej chwili zamyka ligową tabelę.

W poprzednim sezonie oba mecze ekstraklasy z udziałem zespołów zakończyły się podziałem punktów. Czy tym razem również można się spodziewać remisu?

Górnik Zabrze – Piast Gliwice kursy

Bukmcherzy widzą w tym spotkaniu większe szanse na trzy punkty zabrzan. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.45, natomiast ich rywali 3.00. Tymczasem szanse na remis określono na 3.25.

Górnik Zabrze – Piast Gliwice typy

Oba zespoły w ostatnim czasie nie błyszczały skutecznością, dlatego teraz trudno się spodziewać kanonady. Poza tym, nieco bardziej brutalnie grał ostatnio zespół Marcina Brosza, dlatego z ich strony można oczekiwać większej liczby kar indywidualnych.

Górnik – Piast | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.80 STS

Górnik – Piast | Typ: Górnik Zabrze otrzyma więcej kartek @2.25 STS