Bayern Monachium – Werder Brema. Typy, kursy (21.11.2020)

Bayern Monachium w sobotę zmierzy się na własnym stadionie z Werderem Brema. Czy Robert Lewandowski i spółką doliczą na swoje konto kolejne trzy punkty?

Bayern Monachium – Werder Brema zapowiedź

Od prawie dwóch miesięcy Bawarczycy kontynuują zwycięską serię. Po sensacyjnej porażce 1:4 z Hoffenheimem nie ma już śladu, a piłkarze o niej zapomnieli. Od tamtej pory podopieczni Hansiego Flicka wygrali dziesięć meczów z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Po siedmiu meczach monachijczycy mają na koncie 18 punktów i znajdują się na fotelu lidera.

Tymczasem ich rywale nowy sezon rozpoczęli zdecydowanie bardziej udanie niż poprzedni. Drużyna z Bremy w siedmiu meczach zgromadziła 10 punktów. Ostatnio jednak nie może się przełamać – wszystkie cztery ostatnie mecze Werder zremisował bowiem 1:1. Można więc powiedzieć, że podopieczni Floriana Kohfeldta są dość regularni.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni bremianie pokonali monachijczyków w lidze 12 lat temu. Wówczas Werder wygrał na wyjeździe aż 5:2, a w jego barwach występowali Claudio Pizarro, Sebastian Boenisch i Mesut Ozil. Bawarczycy wygrali jednak 19 ostatnich meczów z tym rywalem we wszystkich rozgrywkach i wydaje się, że w sobotę przedłużą tę serię.

Bayern Monachium – Werder Brema kursy

Bukmacherzy dają wyraźnie większe szanse na zwycięstwo gospodarzom. Kurs na to zdarzenie wynosi tylko 1.12, natomiast na trzy punkty ich rywali aż 21.21. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 10.00.

Bayern Monachium – Werder Brema typy

Kurs na gola czy nawet dwa Roberta Lewandowskiego jest dość niski. Z dobrej dyspozycji strzeleckiej przed przerwą był jednak Leroy Sane i może Niemiec tutaj wpłynąć na losy meczu. Gospodarze powinni mieć też na tyle dużą przewagę, aby wygrać obie połowy.

Bayern – Werder | Typ: Bayern wygra obie połowy @1.72 Totolotek

Bayern – Werder | Typ: Leroy Sane strzeli gola @1.80 Totolotek