Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (24.11.2020)

Podbeskidzie Bielsko-Biała we wtorkowym meczu PKO Ekstraklasy zmierzy się u siebie z Zagłębiem Lubin. Czy drużyna gości tym razem uniknie straty punktów w starciu z beniaminkiem?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin zapowiedź

Podopieczni Krzysztofa Brede aktualnie zajmują przedostatnie miejsce w lidze, z sześcioma punktami na koncie. Bielszczanie do tej pory tylko raz wygrali, a trzy mecze kończyli podziałem punktów. Przed reprezentacyjną przerwą zespół zremisował na wyjeździe z Pogonią 1:1.

Tymczasem “Miedziowi” mieli niemal miesięczną przerwę z powodu zakażeń koronawirusem w zespole. Drużyna Martina Seveli w sobotę zremisowała ze Stalą Mielec mimo, że prowadziła już 2:0. Lubinianie obecnie znajdują się na szóstym miejscu, gromadząc 15 punktów.

Po raz ostatni drużyny spotkały się w sezonie 2015/2016. Mecz w Lubinie zakończył się remisem 1:1, natomiast w Bielsku-Białej górą byli “Miedziowi”, pokonując “Górali” 2:1. Jak będzie tym razem?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin kursy

Bukmacherzy dają w tym pojedynku większe szanse na triumf “Miedziowych”. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.05, natomiast gospodarzy 3.40. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.75.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin typy

Faworytem są goście, ale gospodarze u siebie powinni znaleźć drogę do bramki. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że “Miedziowi” ostatnio regularnie zdobywają gole jeszcze przed przerwą.

Podbeskidzie – Zagłębie | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.55 STS

Podbeskidzie – Zagłębie | Typ: Zagłębie strzeli gola w pierwszej połowie @1.75 STS