Wisła Kraków – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (28.11.2020)

Wisła Kraków w ostatnim sobotnim meczu PKO Ekstraklasy podejmie u siebie Zagłębie Lubin. Czy podopieczni Martina Seveli przełamią się po stracie punktów z beniaminkami?

Wisła Kraków – Zagłębie Lubin zapowiedź

Podopieczni Artura Skowronka wciąż znajdują się w dolnej części tabeli, dokładnie na 12. miejscu. Wiślacy do tej pory zdobyli dziesięć punktów w dziesięciu spotkaniach. W ostatnich trzech meczach “Biała Gwiazda” zdobyła tylko jeden punkt, po bezbramkowym remisie z Rakowem. Chociaż zespół prowadził zarówno z Lechią, jak i Wartą, mecze ostatecznie kończyły się dla niego rezultatami 1:3 i 1:2.

Również “Miedziowi” ostatnio zawodzą. Zespół Martina Seveli rozpoczął sezon w czołówce, aczkolwiek w czterech poprzednich meczach nie wygrał ani razu. Lubinianie mieli jednak teraz niemal miesięczną przerwę – ze względu na zakażenia koronawirusem w drużynie oraz mecze reprezentacyjne. Remis ze Stalą oraz Podbeskidziem nie powinny jednak satysfakcjonować zespołu, który obecnie zajmuje szóste miejsce.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Trzy ostatnie mecze zespołów, które odbyły się w Krakowie, kończyły się zwycięstwami gospodarzy. Czy tym razem Wiślacy dokonają tego po raz kolejny i przedłużą serię niepowodzeń “Miedziowych”?

Wisła Kraków – Zagłębie Lubin kursy

Minimalnie większe szanse na zwycięstwo zdaniem bukmacherów mają gospodarze. Kurs na triumf “Białej Gwiazdy” wynosi 2.45, natomiast ich rywali 2.88. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.40.

Wisła Kraków – Zagłębie Lubin typy

Goli w tym spotkaniu powinniśmy oczekiwać z obu stron. Zarówno “Miedziowi”, jak i “Biała Gwiazda” powinny się postarać o emocje. Może tym razem znowu Wiślacy otworzą wynik meczu?

Wisła – Zagłębie | Typ: Zagłębie strzeli 1 do 2 goli @1.47 Totolotek

Wisła – Zagłębie | Typ: Wisła strzeli pierwszego gola @1.86 Totolotek