Widzew Łódź – Arka Gdynia. Typy, kursy (29.11.2020)

Widzew Łódź w niedzielnym meczu u siebie podejmie Arkę Gdynia. Czy podopieczni Enkeleida Dobiego zbliżą się do miejsc barażowych?

Widzew Łódź – Arka Gdynia zapowiedź

Serię pięciu meczów bez porażki łodzian przerwała ostatnio Termalica, wygrywając z zespołem 2:0. Po trzynastu meczach drużyna zajmuje 12. miejsce w lidze, z 16 punktami na koncie. Poza tym, podopieczni Enkeleida Dobiego w tym tygodniu odpadli z Pucharu Polski, przegrywając z Legią 0:1.

Z kolei Arkowcy znajdują się aktualnie na piątej pozycji, gromadząc 24 punkty. Zespół miał kilka meczów zadyszki, aczkolwiek ostatnio wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 2:0 i Resovią 2:1. Warto dodać, że w obu spotkaniach na gdynianach podyktowano rzuty karne, które skutecznie wykorzystał Juliusz Letniowski.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Po raz ostatni drużyny miały ze sobą styczność w sezonie 2014/2015 w 1. Lidze, gdy łodzianie spadli, a gdynianie znaleźli się na 10. miejscu. Lepszy bilans w tych spotkaniach uzyskali jednak Widzewiacy, którzy na wyjeździe wygrali 2:1, a u siebie bezbramkowo zremisowali. Jak będzie tym razem?

Widzew Łódź – Arka Gdynia kursy

Według bukmacherów minimalnie większe szanse na zwycięstwo mają goście. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.58, natomiast na trzy punkty gospodarzy 2.71. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.20.

Widzew Łódź – Arka Gdynia typy

Podopieczni Enkeleida Dobiego już od ponad półtora miesiąca czekają na bramkę zdobytą w pierwszej połowie. Dlatego wydaje się, że do przerwy zespół Ireneusza Mamrota może zachować czyste konto. Gospodarze powinni jednak znaleźć drogę do bramki w drugiej połowie.

Widzew – Arka | Typ: Arka zachowa czyste konto w pierwszej połowie @1.56 BETFAN

Widzew – Arka | Typ: Widzew strzeli 1 albo 2 gole @1.60 BETFAN