ŁKS Łódź – Miedź Legnica. Typy, kursy (1.12.2020)

ŁKS Łódź we wtorkowym meczu pierwszej ligi zagra z Miedzią Legnica. Czy po trzech meczach bez zwycięstwa zespół wróci na zwycięską ścieżkę?

ŁKS Łódź – Miedź Legnica zapowiedź

Łodzianie przez jedenaście pierwszych kolejek pierwszej ligi szli jak burza. Podopieczni Wojciecha Stawowego do tamtej pory nie tylko żadnego spotkania nie przegrali, ale zanotowali tylko jeden remis. Ostatnio jednak zespołowi przytrafiła się zadyszka – nie wygrał od trzech meczów, zdobywając tylko jeden punkt, dzięki remisowi 4:4 z Puszczą. Tym samym Łódzki Klub Sportowy spadł na drugie miejsce w lidze.

Tymczasem legniczanie po sześciu meczach bez zwycięstwa ostatnio się przełamali. Najpierw pokonali na wyjeździe GKS Tychy 2:0, a następnie rozprawili się u siebie z Odrą Opole 4:2. Zespół Jarosława Skrobacza znajduje się w tej chwili na 10. lokacie, z 20 punktami na koncie, tracąc cztery oczka do baraży.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Do tej pory drużyny bardzo mijały się w rozgrywkach ligowych. Po raz ostatni miały okazję się zmierzyć jeszcze w sezonie 2012/2013. Wówczas dwa razy lepsi okazali się legniczanie – u siebie wygrali 3:0, natomiast na wyjeździe 1:0. Jak będzie tym razem?

ŁKS Łódź – Miedź Legnica kursy

Wyraźnym faworytem tego starcia zdaniem bukmacherów jest zespół gospodarzy. Szanse na triumf łodzian oceniono na kurs 1.66, natomiast ich rywali na 5.16. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.65

ŁKS Łódź – Miedź Legnica typy

Mecz zapowiada się na dość zacięty i szczególnie gospodarze, ale również goście powinni skierować piłkę do siatki. Warto również zauważyć, że zespół Wojciecha Stawowego lepiej radzi sobie przed przerwą niż w drugiej połowie.

ŁKS – Miedź | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.80 Totolotek

ŁKS – Miedź | Typ: ŁKS wygra pierwszą połowę @2.19 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO