Jagiellonia Białystok – Warta Poznań. Typy, kursy (5.12.2020)

Jagiellonia Białystok w 12. kolejce PKO Ekstraklasy podejmie u siebie Wartę Poznań. Czy gospodarze podniosą się po porażce ze Stalą Mielec w poprzednim meczu?

Jagiellonia Białystok – Warta Poznań zapowiedź

Białostoczanie przed sobotnim meczem mogą mieć mieszane nastroje. Po przerwie reprezentacyjnej zespół zanotował dwa kompletnie różne spotkania. Podopieczni Bogdana Zająca najpierw pokonali Wisłę Płock 5:2, aczkolwiek ostatnio ulegli 1:3 Stali Mielec. Drużyna w tej chwili znajduje się na ósmym miejscu w lidze, gromadząc 14 punktów.

Tymczasem Warciarze po 11 meczach znajdowali się dwie pozycje niżej, z jednym punktem mniej niż ich najbliżsi rywale. Drużyna po zwycięstwach ze Stalą i Wisłą Kraków ostatnio przegrała na wyjeździe z Rakowem po golu z rzutu karnego w 90. minucie. Należy dodać, że podopieczni Piotra Tworka są na drugim miejscu pod względem najmniejszej liczby straconych bramek. Adrian Lis i Daniel Bielica pozwolili się do tej pory pokonać łącznie 11 razy.

Ostatni raz zespoły grały ze sobą dziesięć lat temu, ale w meczu towarzyskim, który zakończył się remisem 2:2. Od tego czasu drużyny jeszcze nie miały okazji do tego, by się zmierzyć, nawet w sparingu. Jakie widowisko czeka nas w tę sobotę?

Jagiellonia Białystok – Warta Poznań kursy

Według bukmacherów trzy punkty w tym pojedynku powinni wywalczyć białostoczanie. Szanse na triumf gospodarzy oceniono na kurs 2.10, natomiast gości na 3.75. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.25.

Jagiellonia Białystok – Warta Poznań typy

Patrząc na skuteczność w defensywie zespołu Warciarzy, raczej nie powinni dopuścić rywali do swojej bramki zbyt wiele razy. Drużyna gości jednak nie wyróżnia się skutecznością, dlatego nie powinniśmy tutaj oczekiwać na więcej niż dwa trafienia.

Jagiellonia – Warta | Typ: Jagiellonia poniżej 1.5 goli @1.65 STS

Jagiellonia – Warta | Typ: Mniej niż 2.5 bramek w meczu @1.75 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO