Bayern Monachium – RB Lipsk. Typy, kursy (5.12.2020)

Bayern Monachium w sobotnim meczu zmierzy się z RB Lipsk. Czy Robert Lewandowski i spółka odniosą zwycięstwo w hicie kolejki Bundesligi?

Bayern Monachium – RB Lipsk zapowiedź

Podopieczni Hansiego Flicka są jedynym liderem z TOP4 europejskich lig, którzy są mistrzem kraju. Bawarczycy do tej pory zgromadzili w dziewięciu meczach 22 punkty, nie przegrywając od 27 września. Trzeba również dodać, że zespół ma na koncie 31 goli, co szczególnie wyróżnia go na tle innych. Oczywiście duży wpływ na tę statystykę ma Robert Lewandowski, który już 12 razy skierował piłkę do bramki.

Zespół prowadzony przez Juliana Nagelsmanna na razie jednak stara się dotrzymać kroku mistrzom Niemiec. Drużyna z Lipska znajduje się na drugiej pozycji, z 20 punktami na koncie. Po odejściu Timo Wernera w “Die Roten Bullen” nie ma może napastnika, który wyróżnia się na tle innych ligowców, aczkolwiek w dobrej formie jest Angelino. Hiszpański wahadłowy zdobył do tej pory cztery gole, zaliczył asystę i ma duży wpływ na grę ofensywną zespołu.

Trzy z pięciu ostatnich starć drużyn zakończyły się podziałem punktów, natomiast dwa razy wygrał Bayern. Czy tym razem Bawarczycy również nie ulegną rywalom w walce o mistrzostwo Niemiec?

Bayern Monachium – RB Lipsk kursy

Wyraźnym faworytem tego meczu według bukmacherów jest drużyna gospodarzy. Kurs na zwycięstwo podopiecznych Hansiego Flicka wynosi 1.47, natomiast ich rywali 5.90. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 5.00.

Bayern Monachium – RB Lipsk typy

Wydaje się, że Bawarczycy powinni u siebie zapewnić sobie trzy punkty, zdobywając bramki w każdej połowie, nawet mimo możliwych problemów z rywalami. Może do tego zwycięstwa przyczyni się Robert Lewandowski, który zmobilizuje się na to spotkanie i zaliczy dwa trafienia?

Bayern – Lipsk | Typ: Bayern strzeli gola w obu połowach @1.85 STS

Bayern – Lipsk | Typ: Robert Lewandowski strzeli dwa gole @2.75 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO