Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź. Typy, kursy (5.12.2020)
05.12.2020

W meczu na szczycie Fortuna 1. Ligi, Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na własnym obiekcie ŁKS Łódź. Obie ekipy są aktualnie na miejscach premiujących bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy. 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź zapowiedź (sobota, 12:40)

Już w ubiegłym sezonie Bruk-Bet był całkiem blisko najwyższej klasy rozgrywkowej. Zespół Mariusza Lewandowskiego zajął szóste miejsce w tabeli i walczył w barażach. Ostatecznie ekipa z Niecieczy przegrała mecz z Wartą Poznań i musiała przełożyć marzenia o grze w PKO BP Ekstraklasie na kolejny rok.

W szeregach klubu z pewnością panuje dobry nastrój. Bruk-Bet Termalica Nieciecza zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli z przewagą trzech punktów nad ŁKS-em Łódź. Podopieczni Lewandowskiego przegrali do tej pory tylko jedno spotkanie, uznając wyższość rywala w starciu z Arką. Poza tym meczem, zespół z Niecieczy zanotował 11 zwycięstw oraz 2 remisy. Warto zaznaczyć, że lider Fortuna 1. Ligi rozegrał o jeden mecz mniej niż większość stawki.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Sympatycy ŁKS-u też mogą być zadowoleni z przebiegu aktualnego sezonu, choć zespół z Łodzi w ostatnim czasie nie zachwyca. Wystarczy powiedzieć, że piłkarze Wojciecha Stawowego nie wygrali żadnego z czterech spotkań, notując przy tym aż trzy porażki. Za sprawą gorszych rezultatów ŁKS Łódź stracił pozycję lidera.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.71. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.85. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.80.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź typy

Choć obie drużyny dzielą w tabeli zaledwie trzy punkty, to różnica poziomów między zespołami wydaje się aktualnie nieco większa. ŁKS ewidentnie wpadł w delikatny kryzys, co z pewnością spróbują wykorzystać zawodnicy Lewandowskiego.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź | Typ: Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygra mecz 1.71 @ Betclic

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź | Typ: Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 2.03 @ Betclic

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO