Radomiak Radom – Arka Gdynia. Typy, kursy (6.12.2020)

Radomiak Radom w niedzielne południe zmierzy się z Arką Gdynia. Czy gospodarze przedłużą serię meczów bez porażki?

Radomiak Radom – Arka Gdynia zapowiedź

Drużyna gospodarzy nie może narzekać na formę w ostatnich spotkaniach. Owszem, może remisy z Sandecją czy Zagłębiem Sosnowiec nie są dla zespołu z Radomia powodem do dumy, aczkolwiek seria meczów bez porażki już tak. Podopieczni Dariusza Banasika nie przegrali już od dziewięciu spotkań i zajmują piąte miejsce w lidze, gromadząc 25 punktów.

Jedną pozycję wyżej w 1. Lidze zajmują Arkowcy. Drużyna z Gdyni po 15 meczach ma na koncie 27 punktów, jednak wydaje się, że zespół gra trochę poniżej oczekiwań. Serię pięciu meczów bez zwycięstwa podopieczni Ireneusza Mamrota mają już jednak daleko za sobą. Wydaje się, że w tym meczu zespół będzie chciał się zbliżyć do drugiego ŁKS-u.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni w oficjalnych meczach drużyny grały w sezonie 2004/2005. Wówczas w Gdyni wygrali gospodarze 1:0, a spotkanie w Radomiu zakończyło się bezbramkowym remisem. Jak będzie tym razem?

Radomiak Radom – Arka Gdynia kursy

Minimalnie większe szanse bukmacherzy dają na zwycięstwo gospodarzom. Kurs na trzy punkty zespołu Dariusza Banasika wynosi 2.60, natomiast ich rywali 2.76. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.10.

Radomiak Radom – Arka Gdynia typy

Gospodarze już od sierpnia w żadnym meczu nie zdobyli więcej niż dwie bramki i tego również można się spodziewać w tę niedzielę. Poza tym obie drużyny ostatnio nie błyszczą w ofensywie, dlatego trudno się spodziewać kanonady, choć spotkanie wydaje się zacięte.

Radomiak – Arka | Typ: Radomiak strzeli 1-2 gole @1.47 Totolotek

Radomiak – Arka | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.85 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO