Piast Gliwice – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (6.12.2020)

Piast Gliwice w 12. kolejce ekstraklasy zagra  u siebie z Zagłębiem Lubin. Czy gospodarze kontynuujący serię czterech ligowych meczów bez porażki, znowu nie przegrają?

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin zapowiedź

Po nieudanym początku sezonu podopieczni Waldemara Fornalika zaczęli udowadniać swoje możliwości. Zespół wydostał się ze strefy spadkowej po serii czterech meczów bez porażki, wygrywając z Górnikiem i Lechią oraz remisując z Legią i Wisłą Płock. W tej chwili, z dziewięcioma punktami, drużyna zajmuje 14. miejsce w lidze.

Z kolei Zagłębie ostatnio przerwało serię czterech meczów bez zwycięstwa. Podopieczni Martina Seveli pokonali w poprzedniej kolejce Wisłę Kraków 2:1, wywalczając trzy punkty w końcówce spotkania. “Miedziowi” obecnie znajdują się na piątej pozycji, gromadząc 18 punktów. Jeśli drużyna z Lubina wygra, może awansować na podium ekstraklasy.

W ubiegłym sezonie dwukrotnie lepszy okazał się Piast. Gliwiczanie najpierw wygrali na wyjeździe 3:0, a następnie u siebie 2:0. Poza tym “Miedziowi” nie wygrali z tym zespołem już od ośmiu spotkań. W tę niedzielę się przełamią?

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin kursy

Według bukmacherów, spotkanie powinno zakończyć się triumfem gospodarzy. Szanse na trzy punkty gliwiczan oceniono na kurs 2.05, natomiast “Miedziowych” na 3.75. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.40.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin typy

Bez względu na końcowy wynik, obie drużyny powinny znaleźć drogę do bramki. Może trafienie przeciwko byłym kolegom zanotuje Jakub Świerczok, który ostatnio wrócił do formy strzeleckiej?

Piast – Zagłębie | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.80 STS

Piast – Zagłębie | Typ: Jakub Świerczok strzeli @2.25 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO