Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Typy, kursy (6.12.2020)

06.12.2020

Lech Poznań w niedzielny wieczór podejmie na własnym stadionie Podbeskidzie. Jak się spiszą podopieczni Dariusza Żurawia w meczu, dla którego odpuścili mecz pucharowy z Benficą?

Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała zapowiedź

Postawa “Kolejorza” w ekstraklasie może pozostawiać wiele do życzenia, patrząc na aspiracje. Klub zapowiadał walkę o mistrzostwo, aczkolwiek aktualnie zajmuje dopiero 9. miejsce, z 13 punktami na koncie. Ostatnio zespół się przełamał, pokonując na wyjeździe Lechię Gdańsk. Warto dodać, że ze względu na ligowe starcie, Dariusz Żuraw odpuścił swoim podopiecznym pojedynek Ligi Europy z Benficą.

Tymczasem bielszczanie po poprzedniej kolejce wylądowali na ligowym dnie. Podopieczni Krzysztofa Brede do tej pory zgromadzili dziewięć punktów i mają najwięcej straconych goli w lidze (25). Beniaminek do tej pory wygrał dwa spotkania, lecz wydaje się, że w Poznaniu nie dorzucą trzeciego triumfu w sezonie ekstraklasy.

Po raz ostatni zespoły zmierzyły się w ekstraklasie sezonie 2015/2016. Co ciekawe, oba ligowe starcia zakończyły się zwycięstwami bielszczan. Drużyna w Poznaniu wygrała 1:0, natomiast w Bielsku-Białej aż 4:1. Od tamtej pory rywale zmierzyli się tylko raz, w Pucharze Polski, gdy “Kolejorz” wygrał 3:0 na wyjeździe. A co nas czeka tym razem?

Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy

Zdaniem bukmacherów wyraźnym faworytem do zdobycia trzech punktów są gospodarze. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.32, natomiast na zwycięstwo “Górali” aż 9.05. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 5.50.

Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy

Wydaje się, że Lechitom zależy na tym, by w niedzielnym spotkaniu udowodnić swoje aspiracje. Dlatego “Kolejorz” powinien zakończyć ten mecz okazałym triumfem. Faworytem do zdobycia jednej z bramek wydaje się Mikael Ishak, który ma na koncie sześć goli w ekstraklasie.

Lech – Podbeskidzie | Typ: Mikael Ishak strzeli @1.75 STS

Lech – Podbeskidzie | Typ: Lech powyżej 2.5 goli @1.90 STS

Fot. Przemysław Szyszka/lechpoznan.pl