Pogoń Szczecin – Stal Mielec. Typy, kursy (7.12.2020)

Pogoń Szczecin w poniedziałkowy wieczór zmierzy się w lidze ze Stalą Mielec. Czy “Portowcy” w tej kolejce zbliżą się do podium?

Pogoń Szczecin – Stal Mielec zapowiedź

Podopieczni Kosty Runjaicia przez długi czas utrzymywali dobrą serię siedmiu meczów bez porażki w lidze. Ich serię przerwała porażka z Górnikiem Zabrze, natomiast w minionej kolejce zespół zremisował 0:0 z Wisłą Płock. W tej chwili zespół znajduje się na ósmym miejscu, z 16 punktami na koncie.

Tymczasem mielczanie aktualnie znajdują się na przedostatniej pozycji, gromadząc dziewięć punktów. Po przejęciu zespołu przez Leszka Ojrzyńskiego zespół zrobił jednak krok do przodu, czego dowodem są ostatnie wyniki. Drużyna w poprzednich kolejkach zremisowała 2:2 z Zagłębiem i pokonała 3:1 Jagiellonię.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Zespoły miały okazję zmierzyć się w ubiegłym roku w ramach Pucharu Polski. Wówczas zakończyło się sensacją – Stal wygrała 2:0 po golach Adriana Paluchowskiego i Mateusza Maka. Czy tym razem mielczanie również zaskoczą “Portowców”?

Pogoń Szczecin – Stal Mielec kursy

Zdaniem bukmacherów spotkanie powinno zakończyć się triumfem gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.66, natomiast na zwycięstwo gości 5.52. Z kolei szanse na remis oceniono na 3.90.

Pogoń Szczecin – Stal Mielec typy

“Portowcy” są bardziej skuteczni w pierwszej części meczu, natomiast ich rywale po przerwie. Może oba zdarzenia znajdą odzwierciedlenie w tym spotkaniu?

Pogoń – Stal | Typ: Pogoń strzeli gola w pierwszej połowie @1.71 Totolotek

Pogoń – Stal | Typ: Stal strzeli w drugiej połowie @2.29 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO