Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Odra Opole. Typy, kursy (9.12.2020)

09.12.2020

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w środowy wieczór zmierzy się na własnym stadionie z Odrą Opole. Czy podopieczni Mariusza Lewandowskiego doliczą kolejne trzy punkty na swoje konto?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Odra Opole zapowiedź

Można powiedzieć, że gospodarze w 15 kolejek zdominowali pierwszą ligę. “Słonie” w tej chwili znajdują się na fotelu lidera, z 38 punktami na koncie – o sześć więcej niż drugi ŁKS. Należy dodać, że ostatnią i do tej pory jedyną porażkę drużyna zanotowała we wrześniu z Arką.

Tymczasem Odra Opole po dobrym początku rozgrywek złapała zadyszkę. Podopieczni Dietmara Brehmera mają na koncie sześć meczów z rzędu bez zwycięstwa. W tej chwili zespół zajmuje siódme miejsce w lidze, z 24 punktami na koncie i traci trzy punkty do miejsc barażowych.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie za każdym razem lepsi byli gospodarze. W Opolu Odra wygrała 2:0, natomiast w Niecieczy zespół Mariusza Lewandowskiego odniósł zwycięstwo 1:0. Jak będzie tym razem?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Odra Opole kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy. Szanse na trzy punkty “Słoni” oceniono na kurs 1.50, natomiast ich rywali na 6.16. Z kolei kurs na remis wynosi 4.15.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Odra Opole typy

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że gospodarze nie stracili gola od czterech spotkań, czego można się spodziewać i teraz. Poza tym goście ostatnio mają problemy w obronie, co ich rywale mogą wykorzystać.

Bruk-Bet – Odra | Typ: Odra nie strzeli gola @1.93 Totolotek

Bruk-Bet – Odra | Typ: Bruk-Bet zdobędzie bramki w obu połowach @2.64 Totolotek