Leicester City – AEK Ateny. Typy, kursy (10.12.2020)

Leicester City w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Europy podejmie AEK Ateny. Czeka nas pewne zwycięstwo faworytów?

Leicester City – AEK Ateny zapowiedź

“Lisy” we wszystkich rozgrywkach do niedawna kontynuowały serię czterech meczów bez zwycięstwa. W ubiegły weekend jednak ją przerwali po zwycięstwie 2:1 nad Sheffield United w lidze. Tymczasem w Lidze Europy podopieczni Brendana Rodgersa już wyszli z grupy. Zespół zajmuje aktualnie pierwsze miejsce, gromadząc 10 punktów.

Tymczasem ateńczycy teoretycznie mogą wskoczyć na trzecią lokatę, aczkolwiek ich grupowy los już jest przesądzony. Zespół wygrał tylko jeden mecz, na wyjeździe z Zorią Ługańsk (4:1) i praktycznie odpadł z europejskich pucharów. Spotkanie z “Lisami” mogą wykorzystać najwyżej po to, żeby udanie zakończyć rozgrywki.

W drugiej kolejce LE podopieczni Brendana Rodgersa zapewnili sobie trzy punkty jeszcze przed przerwą, ostatecznie wygrywając 2:1. Czy tym razem angielski zespół zanotuje kolejne spokojne zwycięstwo z rywalami?

Leicester City – AEK Ateny kursy

Według bukmacherów spotkanie powinno zakończyć się triumfem “Lisów”. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.35, natomiast gości aż 8.05. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 5.40.

Leicester City – AEK Ateny typy

Spotkanie powinno zakończyć się triumfem “Lisów”. Zespół co prawda ostatnio nie zdobywa wielu goli, aczkolwiek przynajmniej dwa trafienia powinny tutaj paść. Poza tym, wydaje się, że okazję do zdobycia bramki będzie miał Harvey Barnes.

Leicester – AEK | Typ: Leicester wygra + ponad 1.5 goli @1.47 STS

Leicester – AEK | Typ: Harvey Barnes strzeli @2.50 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO