Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice. Typy, kursy (11.12.2020)

11.12.2020

Podbeskidzie Bielsko-Biała w pierwszym meczu kolejki ekstraklasy zagra u siebie z Piastem. Czy podopieczni Waldemara Fornalika na wyjeździe przedłużą swoją serię meczów bez porażki?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice zapowiedź

Podopieczni Krzysztofa Brede aktualnie zamykają tabelę z dziewięcioma punktami na koncie. Zespół w ostatnich dwóch ligowych meczach zaliczył porażki – najpierw 0:2 ze Śląskiem u siebie, a następnie 0:4 na wyjeździe z Lechem. Słabsza postawa drużyny wywołała plotki o możliwej zmianie trenera. Szkoleniowiec “Górali” ma jednak wciąż pewną pozycję w klubie.

Tymczasem zespół Waldemara Fornalika nieco się odrodził po słabszym początku rozgrywek. Gliwiczanie nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich ligowych spotkań i wyszli z ligowego dnia. W tej chwili drużyna zajmuje 13. miejsce, gromadząc 10 punktów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatnie pięć starć przemawia wyraźnie za Piastem. Gliwiczanie wygrali cztery z nich, natomiast jeden pojedynek zakończył się remisem. Czy goście przedłużą swoje dwie dobre serie?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice kursy

Według bukmacherów, do meczu w roli faworytów przystępują goście. Szanse na zwycięstwo gliwiczan oceniono na kurs 1.93, natomiast ich rywali na 4.03. Z kolei kurs na remis wynosi 3.65.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice typy

W dobrej dyspozycji strzeleckiej jest Jakub Świerczok, który zdobywał bramki w czterech ostatnich ligowych meczach. Może napastnik gliwiczan przyczyni się do zwycięstwa zespołu? Poza tym goście są ostatnio zespołem wyraźnie lepszym, co może zaowocować golami w obu połowach. Tym bardziej, że defensywa “Górali” nie zachwyca.

Podbeskidzie – Piast | Typ: Jakub Świerczok z golem @2.35 Totolotek

Podbeskidzie – Piast | Typ: Piast strzeli w obu połowach @2.70 Totolotek

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK