Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław. Typy, kursy (11.12.2020)

11.12.2020

Zagłębie Lubin w piątkowy wieczór zmierzy się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Jak się zakończą najbliższe derby Dolnego Śląska?

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław zapowiedź

Podopieczni Martina Seveli obecnie znajdują się na szóstym miejscu w lidze. “Miedziowy” w 12 meczach zgromadzili na razie 19 punktów. W ostatnich dwóch pojedynkach zespół nie przegrał – najpierw pokonał w Krakowie Wisłę 2:1, a następnie zremisował z Piastem w Gliwicach 1:1. Warto też dodać, że lubinianie w tym sezonie jeszcze nie zanotowali porażki u siebie.

W jeszcze lepszej dyspozycji ostatnio jest jednak Śląsk. Piłkarze Vitezslava Lavicki znajdują się na czwartej lokacie, gromadząc 20 punktów. Poza tym szczególnie dobrze radzą sobie w ostatnim czasie, gdyż w czterech meczach zdobyli 10 punktów, nie tracąc przy tym ani gola. W poprzedniej kolejce zespół wygrał z Rakowem 1:0 u siebie, co może zwracać szczególną uwagę.

W minionym sezonie lepiej mecze derbowe mogą wspominać “Miedziowi”. Zespół Martina Seveli najpierw zremisował na wyjeździe 4:4, a następnie wygrał u siebie 3:1. Jak będzie tym razem?

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław kursy

Faworytem bukmacherów tego meczu jest drużyna gospodarzy. Kurs na trzy punkty “Miedziowych” wynosi 2.40, natomiast ich rywali 3.05. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.30.

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław typy

Ostatnie pojedynki pokazały, że obie drużyny prezentują podobny poziom umiejętności piłkarskich i mogą się szczególnie zmotywować na derby. Dlatego możemy się tutaj spodziewać bramek z obu stron i powinno ich paść kilka.

Zagłębie – Śląsk | Typ: Obie drużyny strzelą @1.75 STS 

Zagłębie – Śląsk | Typ: Ponad 2.5 goli @1.95 STS

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK