Górnik Zabrze – Cracovia. Typy, kursy (12.12.2020)

Górnik Zabrze w ligowym pojedynku zmierzy się z Cracovią. Czy gospodarze przedłużą serię zwycięstw w ekstraklasie?

Górnik Zabrze – Cracovia zapowiedź

Podopieczni Marcina Brosza po dwunastu kolejkach znajdują się na ligowym podium. Zabrzanie aktualnie zajmują trzecie miejsce, gromadząc 23 punkty. W ostatnich dwóch meczach drużyna zaliczyła dwa, aczkolwiek skromne zwycięstwa – 2:1 u siebie z Pogonią i 1:0 na wyjeździe z Wisłą Płock.

Z kolei Cracovia gra w kratkę w ostatnim czasie i nie zachwyca skutecznością. Zespół Michała Probierza w poprzednich trzech spotkaniach zanotował zwycięstwo, remis i porażkę. Biorąc pod uwagę cztery minione kolejki, drużyna ani razu nie zdobyła więcej niż jednego gola w ciągu meczu.

W poprzednim sezonie lepsi okazali się zabrzanie – spotkanie w Krakowie zakończyło się co prawda remisem 1:1, aczkolwiek w Zabrzu gospodarze wygrali 3:2. Co nas czeka w sobotnim pojedynku?

Górnik Zabrze – Cracovia kursy

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku większe prawdopodobieństwo na zwycięstwo gospodarzy. Szanse na triumf zabrzan oceniono na kurs 2.20, a ich rywali 3.40. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.30.

Górnik Zabrze – Cracovia typy

Drużyna Marcina Brosza pod jednym względem zawsze jest skuteczna na własnym stadionie. Mowa tutaj o przewadze w posiadaniu piłki, w czym zabrzanie potrafią zdominować rywali, gdy grają u siebie. Faworytem do zdobycia jednego z goli dla gospodarzy jest tutaj Jesus Jimenez, który ma już na koncie osiem trafień w lidze od początku rozgrywek.

Górnik – Cracovia | Typ: Posiadanie piłki na korzyść Górnika @1.60 STS

Górnik – Cracovia | Typ: Jesus Jimenez strzeli gola @2.50 STS

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO