Korona Kielce – Radomiak Radom. Typy, kursy (13.12.2020)

Korona Kielce w niedzielne południe zagra u siebie z Radomiakiem. Czy podopieczni Dariusza Banasika przedłużą serię meczów bez porażki?

Korona Kielce – Radomiak Radom zapowiedź

Kielczanie po spadku do pierwszej ligi grają w kratkę. Podopieczni Macieja Bartoszka niemalże na zmianę wygrywają i przegrywają mecze. Z tego powodu zespół zajmuje aktualnie 11. miejsce w lidze, gromadząc 21 punktów.

Tymczasem piłkarze z Radomia już dawno nie poznali smaku porażki. Drużyna po raz ostatni przegrała jeszcze na początku października z Termalicą. Od tamtej pory zespół nie przegrał jedenastu kolejnych meczów, aczkolwiek sześć z nich zakończyło się remisami. Warto jednak dodać, że podopieczni Dariusza Banasika w ostatnich ośmiu spotkaniach stracili tylko jednego gola. Wciąż jednak im daleko do ligowej czołówki – zajmują siódme miejsce, z 27 punktami na koncie.

Ostatni raz zespoły zagrały ze sobą na początku lutego. W meczu towarzyskim lepsi okazali się piłkarze z Radomia, którzy wygrali 5:3. Czego można się spodziewać tym razem?

Korona Kielce – Radomiak Radom kursy

Zdaniem bukmacherów minimalnym faworytem meczu jest drużyna gości. Kurs na trzy punkty podopiecznych Dariusza Banasika wynosi 2.55, natomiast ich rywali 2.95. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.10.

Korona Kielce – Radomiak Radom typy

Obie drużyny raczej nie błyszczą ofensywną skutecznością. W nieco bardziej ustabilizowanej formie są jednak goście i to oni powinni wygrać przynajmniej jedną połowę spotkania.

Korona – Radomiak | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.57 STS

Korona – Radomiak | Typ: Radomiak wygra przynajmniej jedną połowę @1.85 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO