Stal Mielec – Lech Poznań. Typy, kursy (13.12.2020)

13.12.2020

Stal Mielec w niedzielne popołudnie podejmie u siebie Lecha Poznań. Czy podopieczni Dariusza Żurawia przesuną się w górę ligowej tabeli?

Stal Mielec – Lech Poznań zapowiedź

Zespół Leszka Ojrzyńskiego w tej chwili znajduje się na przedostatnim miejscu w ekstraklasie. Mielczanie mają na koncie dziewięć punktów, czyli tyle, co ostatnie Podbeskidzie. Niedawno zespół wyszedł z kryzysu, remisując 2:2 z Zagłębiem i wygrywając 3:1 z Jagiellonią. Ich ostatni mecz zakończył się jednak wyjazdową porażką z Pogonią 0:2.

Tymczasem Lechitom powinno zależeć na tym, żeby po słabszym początku sezonu awansować o kilka miejsc jeszcze przed końcem roku. Podopieczni Dariusza Żurawia dzielili grę w ekstraklasie z Ligą Europy, co odbiło się na ich formie. Dowodem na to jest fakt, iż drużyna zajmuje w tej chwili ósme miejsce w lidze, gromadząc 16 punktów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni drużyny się zmierzyły w Pucharze Polski pod koniec maja. Wówczas w Mielcu lepsi okazali się Lechici, wygrywając 3:1. Czy w niedzielę możemy się spodziewać podobnego wyniku?

Stal Mielec – Lech Poznań kursy

Bukmacherzy przewidują w tym spotkaniu trzy punkty gości. Kurs na zwycięstwo Lechitów wynosi 1.53, natomiast ich rywali 5.91. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 4.40.

Stal Mielec – Lech Poznań typy

Piłkarzom “Kolejorza” będzie nie tylko zależało na zwycięstwie, ale na udowodnieniu swojej piłkarskiej przewagi nad rywalem. Dlatego można się z ich strony spodziewać kilku goli, z których przynajmniej jednego powinien zdobyć Mikael Ishak.

Stal – Lech | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.55 Totolotek

Stal – Lech | Typ: Mikael Ishak strzeli @1.80 Totolotek