Lech Poznań – Wisła Kraków. Typy, kursy (19.12.2020)

19.12.2020

Lech Poznań w sobotni wieczór podejmie u siebie “Białą Gwiazdę”. Czy zespół Dariusza Żurawia zareaguje po wysokiej porażce z Pogonią?

Lech Poznań – Wisła Kraków zapowiedź

O spotkaniach w ciągu ostatniego tygodnia Lechici raczej woleliby zapomnieć. Najpierw zremisowali na wyjeździe w Mielcu 1:1, a następnie przegrali 0:4 z Pogonią. Co więcej, poza zwycięstwem z Podbeskidziem 4:0 w poprzednich pięciu meczach we wszystkich rozgrywkach “Kolejorz” nie wygrał ani razu. W ekstraklasie zespół znajduje się na siódmym miejscu, z 17 punktami na koncie.

Zmiana trenera miała przynieść Wiślakom pozytywny impuls. Drużyna pod wodzą Petera Hyballi jednak wciąż kontynuuje złą passę i ostatnio przegrała z Legią 1:2 notując szósty mecz z rzędu bez zwycięstwa. W tej chwili “Biała Gwiazda” zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, gromadząc 11 punktów.

W poprzednich rozgrywkach Lechici wygrali u siebie 4:0, natomiast starcie w Krakowie zakończyło się remisem 1:1. Czy tym razem zespół z Poznania ponownie okaże się lepszy?

Lech Poznań – Wisła Kraków kursy

Według bukmacherów starcie powinno się zakończyć triumfem “Kolejorza”. Szanse na to zdarzenie oceniono na kurs 1.65, natomiast na zwycięstwo ich rywali na 4.95. Tymczasem kurs na remis wynosi 4.15.

Lech Poznań – Wisła Kraków typy

Wiślacy dość regularnie otwierają wyniki spotkań, aczkolwiek ostatnio niemal zawsze tracą prowadzenie. Dlatego też można w tym spotkaniu oczekiwać bramek z obu stron.

Lech – Wisła | Typ: Obie drużyny strzelą @1.67 STS

Lech – Wisła | Typ: Wisła zdobędzie pierwszego gola @2.65 STS

Fot. lechpoznan.pl/Przemysław Szyszka