Cracovia – Lechia Gdańsk. Typy, kursy (19.12.2020)

Cracovia w najbliższym meczu ekstraklasy zagra u siebie z Lechią Gdańsk. Czy podopieczni Piotra Stokowca przełamią się po czterech porażkach z rzędu?

Cracovia – Lechia Gdańsk zapowiedź

Podopieczni Michała Probierza mają dość dobry czas w ostatnich dwóch miesiącach. W tym okresie “Pasy” przegrały zaledwie raz – u siebie z Legią 0:1. Drużyna aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce w lidze, gromadząc 16 punktów, choć bez odjętego dorobku za udział w aferze korupcyjnej mogłaby być wyżej.

Tymczasem Lechiści od pewnego czasu kontynuują złą passę. Zespół przegrał cztery kolejne ligowe spotkania, w dodatku nie zdobywając gola. Czy to wpłynie na posadę Piotra Stokowca – na razie nie wiadomo. Dziesiąte miejsce i 16 punktów w 13 meczach nie powinno jednak zadowalać gdańszczan.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie drużyny spotkały się na boisku cztery razy. Wszystkie pojedynki zakończyły się tak samo – zwycięstwami “Pasów”, choć w finale Pucharu Polski konieczna była dogrywka. Czy drużyna z Krakowa przedłuży swoją serię zwycięstw z tym rywalem?

Cracovia – Lechia Gdańsk kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku są gospodarze. Kurs na zwycięstwo “Pasów” oceniono na kurs 2.26, natomiast ich rywali na 3.28. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.30.

Cracovia – Lechia Gdańsk typy

Pelle van Amersfoort zdobywał bramki w dwóch ostatnich meczach, dlatego może tego dokonać również przeciwko Lechistom. Warto tutaj dodać, że goście ostatnio nie mogą się przełamać w ofensywie i raczej mecz z “Pasami” nie będzie dla nich idealną okazją do przerwania serii.

Cracovia – Lechia | Typ: Pelle van Amersfoort strzeli @3.60 Totolotek

Cracovia – Lechia | Typ: Cracovia wygra bez straconej bramki @3.64 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO