Tottenham Hotspur – Leicester City. Typy, kursy (20.12.2020)

20.12.2020

Tottenham Hotspur w niedzielnym meczu Premier League zagra u siebie z Leicester City. Czy podopieczni Jose Mourinho utrzymają się w czołówce ligowej tabeli?

Tottenham Hotspur – Leicester City zapowiedź

Podopieczni Jose Mourinho przed niedzielnym meczem mają na koncie 25 punktów i zajmują trzecie miejsce w Premier League. Zespół do niedawna kontynuował passę ligowych meczów bez porażki, która trwała od 13 września. W minionej kolejce “Koguty” uległy jednak w pojedynku na szczycie przeciwko Liverpoolowi, ulegając 1:2.

Z kolei piłkarze Brendana Rodgersa aktualnie znajdują się o jedną pozycję niżej, gromadząc 24 punkty. Zespół potrafi pokonać faworytów, czego dowodem jest zwycięstwo 5:2 nad Manchesterem City, aczkolwiek umie też negatywnie zaskoczyć (porażka 1:2 z Fulham). W poprzedniej kolejce lepszy od “Lisów” okazał się Everton, który wygrał 2:0.

Podczas ubiegłego sezonu dwukrotnie lepsi okazali się gospodarze. W Londynie “Koguty” wygrały 3:0, natomiast “Lisy” u siebie pokonały rywali 2:1. Czy tym razem możemy się spodziewać podobnego scenariusza?

Tottenham Hotspur – Leicester City kursy

Zdaniem bukmacherów mecz powinien zakończyć się triumfem gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.05, natomiast na zwycięstwo “Lisów” 3.65. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.45.

Tottenham Hotspur – Leicester City typy

Udział obu zespołów w tym spotkaniu powinien być gwarancją goli. Zarówno “Koguty”, jak i “Lisy” powinny zapewnić wiele emocji w ofensywie, a w szczególności ci pierwsi. Faworytem do gola jest tutaj Harry Kane, który może sprawić, że jego zespół zdobędzie trzy punkty.

Tottenham – Leicester | Typ: Liczba goli powyżej 2.5 @1.80 STS

Tottenham – Leicester | Typ: Harry Kane strzeli i jego zespół wygra @3.15 STS