Manchester United – Aston Villa. Typy, kursy (1.01.2021)

Manchester United w pierwszym spotkaniu 2021 roku zmierzy się na własnym stadionie z Aston Villą. Czy “Czerwone Diabły” w dobrym stylu rozpoczną nowy rok?

Manchester United – Aston Villa zapowiedź

Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera spisują się w ostatnim czasie niezwykle dobrze. Zespół nie przegrał bowiem ani jednego spotkania od starcia z Arsenalem na początku listopada. Dzięki postawie w ostatnich spotkaniach “Czerwone Diabły” znajdują się na pozycji lidera i do pierwszego Liverpoolu tracą tylko trzy punkty.

Tymczasem drużyna prowadzona przez Deana Smitha jest jedną z rewelacji początku rozgrywek. Piłkarze z Birmingham aktualnie zajmują piąte miejsce w Premier League, z 26 punktami na koncie. Warto dodać, że zespół jest skuteczny w obronie – znajduje się na drugiej pozycji w klasyfikacji zespołów z najmniejszą liczbą straconych goli. Zresztą goście, podobnie jak gospodarze, ostatni mecz ligowy przegrali jeszcze w listopadzie.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Bilans z poprzedniego sezonu przemawia na korzyść drużyny z Manchesteru. Wówczas zespół Ole Gunnara Solskjaera zremisował u siebie 2:2, ale na wyjeździe wygrał aż 3:0. Czego możemy się spodziewać tym razem?

Manchester United – Aston Villa kursy

Zdecydowanym faworytem bukmacherów w tym starciu są podopieczni Ole Gunnara Solskjaera. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.75, natomiast ich rywali 4.34. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 4.20.

Manchester United – Aston Villa typy

Ze względu na dobrą z reguły postawę gości w obronie w ostatnim czasie, raczej nie powinniśmy się spodziewać wielu goli. Faworytem do strzelenia jednego z nich dla gospodarzy jest Marcus Rashford. Anglik zdobywał bramki zarówno przeciwko Leicester i Wolves – do trzech razy sztuka?

Man Utd – Aston | Typ: Poniżej 3.5 goli @1.54 Totolotek

Man Utd – Aston | Typ: Marcus Rashford strzeli @2.60 Totolotek