Everton – West Ham. Typy, kursy (01.01.2021)

01.01.2021

Nowy Rok rozpoczniemy od naprawdę bardzo ciekawych spotkań w Premier League. Takim meczem będzie starcie Evertonu z West Hamem. Przed Łukaszem Fabiańskim naprawdę trudne zadanie, bo gospodarze dzisiejszego starcia wygrali swoje cztery ostatnie mecze i drużyna Carlo Ancelottiego wierzy, że uda im się wygrać po raz piąty z rzędu. Goście chcą przerwać złą serię czterech meczów bez zwycięstwa, więc każdy ma o co dzisiaj grać. Szykuje nam się naprawdę bardzo ciekawe starcie na start 2021 roku.

Everton – West Ham zapowiedź (piątek, 18:30)

Gospodarze dzisiejszego starcia mogą być bardzo zadowoleni ze swoich wyników w tym sezonie. Gracze Evertonu grają na naprawdę bardzo wysokim poziomie i rezultaty tej drużyny nie są przypadkowe. Na pewno fani ekipy z Liverpoolu z każdym kolejnym spotkaniem zaczynają wierzyć, że stać ich drużynę na awans do Ligi Mistrzów w tym sezonie, ale do końca rozgrywek jeszcze bardzo daleka droga i wiele się w tabeli może zmienić. Dzisiaj gospodarzy czeka trudne zadanie, ale z drugiej strony zawodnicy West Hamu nie wygrali od czterech meczów, więc można powiedzieć, że drużyna Łukasza Fabiańskiego jest pogrążona w lekkim kryzysie.

Goście dzisiejszego meczu na pewno chcieliby zapomnieć o ostatnich meczach. Gracze West Hamu od czterech spotkań nie są w stanie pokonać swoich rywali i na pewno David Moyes musi jak najszybciej znaleźć rozwiązanie tych gorszych wyników w ostatnim czasie. Dzisiejsze starcie na pewno byłoby idealne do przełamania, bo wygrana z tak mocnym rywalem pozwoliłaby graczom West Hamu na dobre wejście w Nowy Rok. Po takim zwycięstwie z Evertonem na pewno goście dzisiejszego starcia mogliby wygrać kilka spotkań z rzędu, a to pozwoliłoby ekipie z Londynu przenieść się w jeszcze wyższe rejony ligowej tabeli.

Everton – West Ham kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Everton. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.20. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Everton – West Ham, to STS ma na to zdarzenie kurs 3.35. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.35.

Everton – West Ham nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy stawiają dzisiaj na ekipę gospodarzy. Everton gra w tym sezonie naprawdę fantastycznie i nie bez powodu widzimy ten klub tak wysoko w ligowej tabeli. Stawka jest bardzo zbita, ale Carlo Ancelotti może być na pewno zadowolony z ostatnich rezultatów, które są dla fanów tej ekipy idealne. Everton wygrał cztery ostatnie mecze i na pewno wszyscy fani tego klubu liczą na to, że dzisiaj ich ulubieńcy wygrają po raz piąty z rzędu. Goście za to nie byli w stanie pokonać swojego rywala od czterech meczów, więc spodziewam się, że w dzisiejszym starciu lepsi okażą się gospodarze, którzy wygrają po raz piąty z rzędu.

Everton – West Ham | Typ: Everton @2.20 STS
Everton – West Ham | Typ: Everton wygra i obie drużyny strzelą gola @4.50 STS